Eau Parfumeé

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Eau Parfumeé

Eau Parfumée je vlastně totéž jako Eau de Parfum – parfémovaná voda. Jedná se pouze o jiné označení výrobce. Eau Parfumée obvykle obsahuje 8–15 % vonných látek v koncentrovaném lihu a je silnější než toaletní voda (Eau de Toilette, 4–8 %). Parfémované vody jsou ideální pro večerní společenské využití, zatímco toaletní vody uplatníte zejména přes den. Ostré hranice však neexistují – řiďte se svou intuicí.

Jak používat Eau Parfumée?

Eau Parfumée je znamenitý vonný doplněk s vyšší koncentrací vonných látek a dlouhou trvanlivostí. Eau Parfumée nanášejte na pulzní body pokožky (zápěstí, krk, dekolt) nebo tam, kde chcete být políbená. Vzrušující vůně linoucí se z luxusního flakonku vám zvedne sebevědomí a zaručí pozornost okolí. Jistě zaznamenáte řadu dotazů na původ vaší Eau Parfumée…

Tipy na Eau Parfumée

Na světovém trhu je stálicí Bvlgari Eau Parfumée au Thé Vert, unisex vůně naplněná sladkými akordy i osvěžujícím aroma citrusů, kterou můžete používat dohromady s partnerem. Dalším tipem může být L'Occitane Rose Eau Parfumée Souffle Apaisant, příjemná dámská vůně založená na heřmánku, levanduli, pivoňce a růži. Podstatné je, že Eau Parfumée = Eau de Parfum!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest