Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Coup De Coeur

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Coup De Coeur

Parfém nemá být jen vonným doplňkem, ale i půvabným předmětem pro každodenní radost. Tuto filozofii dokonale naplňují trvanlivé vůně francouzské značky Coup De Coeur. Ať si je dopřejete do práce, nebo ve volném čase, vždy si spravíte náladu a vše vám půjde lépe od ruky. Také pochvaly okolí na sebe nenechají dlouho čekat. Příjemným zjištěním bude určitě i nízká cenová hladina parfémů Coup De Coeur.

Coup De Coeur: Vůně, které ukradnou vaše srdce…

Módní značku Coup De Coeur založili v roce 1983 v Paříži Jacques Loyer a Alix de Riberolles. Do povědomí spotřebitelů vstoupila zejména stylovým a pohodlným pánským spodním prádlem. Neméně oblíbená je však i díky parfémům odrážejícím pověstný francouzský šarm. Jejich aromata jistě okouzlí i vás a ze sladěných lahviček vůní Coup De Coeur snadno vytvoříte působivou výstavku.

Tipy na vzrušující dámské parfémy značky Coup De Coeur

Už na první pohled a přivonění vás osloví parfémovaná voda Coup De Coeur Une Promesse, evokující růžové srdce. Ve střední vrstvě její kompozice si vychutnáte láskyplné poselství růže a kosatce. K večerním společenským akcím je ideální dámská parfémovaná voda Coup De Coeur Ma Nuit. Zaznamenáte v ní svůdné aroma růžového dřeva, ananasu, citronu, badyánu, jasmínu, růže, lékořice, konvalinky, otočníku, vanilky, mandlí a tonkových bobů. Opravdovou lahůdkou je pak parfémovaná voda Coup De Coeur Un Amour. Sytě červený flakonek postupně uvolní vonnou směs založenou na kakau, slané vanilce, kávě a karamelových tonkových bobech.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest