Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Řada
Cena
-

Chundu Medical Products

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Chundu Medical Products

Už jste vyzkoušeli respirátory Chundu Medical Products KN95, dostupné v praktických sadách? Skládají se z několika funkčních vrstev a přitom jsou lehké a prodyšné. Mají také nastavitelnou sponu na nos pro lepší utěsnění a zamezení zamlžování brýlí. Masky tohoto i dalších typů dodává na čínský i světový trh ověřená firma Chundu Medical Products.

Chundu: spolehlivé a cenově dostupné ochranné pomůcky

Čínská společnost Chundu Medical Products se zabývá odborným výzkumem, vývojem a prodejem jednorázových roušek a respirátorů. Přísně dbá na kontrolu jakosti a fungující zákaznický servis. K zajištění potřebné kapacity využívá několika plně automatizovaných výrobních linek. Ve všech fázích produkce uplatňuje mezinárodní certifikaci systému managementu kvality ISO 9001: 2015.

Mezinárodní dodavatel respirátorů či roušek

Společnost Chundu Medical Products sídlí v Číně, v okrese Yibin, Luoyang, Henan s pohodlným dopravním přístupem. Kromě toho, že je úspěšná ve všech čínských provinciích a městech, vyváží své výrobky i do Kanady, České republiky, Irska, Japonska, Indonésie, Itálie a dalších zemí. Ochranné pomůcky Chundu si zákazníci objednávají opakovaně. Jistě se osvědčí i ve vaší domácnosti.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest