Nastavení filtrů

CC krémy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu CC krémy

Seznamte se s úžasným multifunkčním přípravkem, který vtrhnul na světový trh pod názvem CC krém. Možná už správně tušíte, že tento kosmetický zázrak přebírá žezlo od legendárních BB krémů a má v porovnání s nimi ještě daleko vyšší ambice. Zkratka CC znamená Color Control, někdy také Color Correcting, a napovídá, že hlavním cílem CC krému bude barevně sjednotit pokožku. Účinků je ale mnohem více!

Proč milujeme CC krémy?

Protože dokážou perfektně sjednotit a rozjasnit naši pleť, mají exkluzivní krycí schopnosti a díky pečujícím účinkům efektivně předchází nedokonalostem. CC krémy také zpravidla obsahují SPF faktor, který chrání před slunečním zářením. Vzhledem k tolika různým účinkům CC krém zastoupí hned několik kosmetických přípravků, jako jsou denní krém, opalovací přípravek, make-up, korektor i pudr. Jeho nanesením tedy šetříte nejen čas, ale také peníze. Místo hromady produktů si nově vystačíte s jediným CC krémem!

Další výhody CC krémů

CC krémy vás mile překvapí svou lehkou texturou, která se snadno nanáší i roztírá. Neusazují se ve vráskách a pórech a vydrží perfektní po dlouhé hodiny. Až budete přemýšlet, jakou kosmetiku si sbalit na dovolenou, odpovědí je CC krém. Vyzkoušejte ho ještě dnes a vsadíme se, že si ho okamžitě zamilujete.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest