Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Typ produktu
Cena
-

Catrice

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Catrice

Znáte už dekorativní kosmetiku Catrice? Inovativní německá značka s úctyhodně širokým sortimentem vznikla na počátku tohoto tisíciletí a od té doby si získala nevídanou oblibu. Několikrát ročně představuje povedené novinky ze světa líčení, stejně jako úžasné limitované edice. Značka Catrice je pevně spojená s módou, svou inspiraci hledá na přehlídkových molech i v ulicích světových módních velkoměst. Číhá na každý trend a neunikne jí ani sebemenší detail. Všechny tyto poznatky posléze promítá do oblíbených make-upů, pudrů, korektorů, rtěnek a dalších líčidel, které si můžete pořídit za neodolatelně nízké ceny.

Catrice a její vášeň pro make-up

Velké příběhy obvykle začínají u odvážných lidí s jasnými vizemi a ani příběh kosmetiky Catrice není výjimkou. Zakladatelka Christina Oster-Daum odjakživa věřila, že dokáže vytvořit inovativní značku luxusní dekorativní kosmetiky, jejíž ceny budou dostupné každé ženě. Catrice vznikla v Německu v roce 2004 s nadšením a elánem, který dodnes pohání vznik nových a zdokonalování stávajících produktů. Výsledkem neustálých inovací je potom dekorativní kosmetika prémiové kvality, protože právě kvalita je v Catrice prioritou číslo jedna. Kvalitní ingredience a moderní technologie, luxusní textury a za všech situací dostupné ceny jsou základními pilíři značky, která se striktně vyhýbá jakémukoliv testování na zvířatech.

Legendární make-upy Catrice a další dekorativní kosmetika

Kosmetika Catrice ztělesňuje čistou radost ze života a její rozmanité odstíny otevírají ideální prostor pro experimenty s líčením i barvami. Vyzkoušejte i vy inspirující a mírně návykové přípravky značky, jejíž specialitou jsou především líčidla na tvář. Legendární make-upy, korektory, báze a rozjasňovače Catrice jsou ale pouze jedním dílkem skládačky. Tato značka samozřejmě přináší také dekorativní kosmetiku na oči, rty a nehty, za zmínku určitě stojí řasenky, oční stíny, rtěnky, laky na nehty a další oblíbené produkty. Kosmetiku Catrice si okamžitě oblíbíte.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest