Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Brioni

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Brioni

Italská značka Brioni, která se specializuje na nabídku kvalitních ručně šitých obleků, byla založena v roce 1945. Značku založili krejčovští mistři Nazaren Fonticoli a Gaetan Savini, kteří otevřeli první obchod Brioni v Římě. Jejich modely si velmi brzy získaly velkou oblibu zákazníků a už v roce 1954 byly představeny na prestižní módní přehlídce v New Yorku a značka se zapsala do dějin jako jedna z nejluxusnějších italských značek nabízejících obleky na míru. Značka Brioni však nezůstala jen u obleků, postupně představila také dámské oblečení, kožené zboží a vůně.

Jedinečné vůně Brioni

Nejvyšší kvalita není základem jen obleků Brioni, ale také vůní, které propojují pečlivě vybrané vonné ingredience v harmonický celek. Důkazem je například vůně parfémované vody pro muže Brioni Brioni, která byla na trh uvedena v roce 2009. Pikantní a zároveň osvěžující vonná kompozice v sobě nezapře pověstný italský styl a šmrnc. Vyzkoušejte ji i vy.

Zajímavosti o značce Brioni

Zajímá vás, jak dlouho trvá krejčím výroba luxusního obleku? Zabere zhruba 35 hodin. Tyto obleky známé pro svou kvalitu nosí například Pierce Brosnan, Daniel Craig, Glark Cable nebo Al Pacino.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest