Alpecin

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Alpecin

Trápí vás předčasné vypadávání vlasů? Pak byste si neměli nechat ujít oblíbenou vlasovou kosmetiku Alpecin. Věděli jste, že za vypadávání vlasů jsou až v 80 procentech zodpovědné dědičné předpoklady? V těchto případech mužský hormon testosteron oslabuje vlasové kořínky a zkracuje jejich růstový cyklus. Alpecin dokáže proti těmto nežádoucím účinkům testosteronu účinně bojovat, a to především díky efektivním aktivním látkám v čele s kofeinem. Šampony Alpecin a jeho další vlasová péče prokazatelně předchází dědičnému vypadávání vlasů a nabízí řešení pro nejrůznější problémy vlasové pokožky.

Alpecin: Nová energie pro vaše vlasy

Značka Alpecin patří německé společnosti Dr. Wolff Group, která se již více než 100 let věnuje výzkumu a vyvíjení efektivních kosmetických přípravků pro ženy i muže. Dlouhá tradice, německá preciznost a jedinečné know-how odhalilo úžasné účinky kofeinu na mužské vlasy a od té doby patří k lídrům vlasové kosmetiky proti vypadávání vlasů. A nejen to. V sortimentu značky najdete vedle šamponů Alpecin také produkty proti lupům a svědění vlasové pokožky, pro mastné nebo šedivé vlasy, ale třeba i na pokožku hlavy spálenou sluncem.

Oblíbené šampony Alpecin

Prohlédněte si širokou nabídku značky Alpecin a vyberte si ten správný produkt pro vás. K nejoblíbenějším patří Alpecin Coffein Shampoo C1, který aktivně stimuluje růst vlasů, a šampon Alpecin Double Effect s dvojím účinkem proti vypadávání vlasů a lupům. Vedle šamponů doporučujeme vyzkoušet i intenzivnější péči v podobě vlasových sér či tonik. Pro posílení účinků šamponu po každém mytí do vlasové pokožky vmasírujte sérum proti padání vlasů Alpecin Coffein Liquid. Získejte díky značce Alpecin silné, husté a zdravé vlasy!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest