Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti

Air Wick

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Air Wick

Každodenní spojení s přírodou povzbudí vaše smysly, přinese vám uvolnění a nové nápady. Toužíte po aromatu relaxační levandule, sladké vanilky, čistého prádla, svěžích citrusů…? Prosyťte vaše interiéry jemnou přírodní vůní Air Wick, získanou s respektem k životnímu prostředí!

Air Wick: Užijte si nejlepší přírodní vůně v pohodlí domova

Značku Air Wick, zaměřenou na osvěžovače vzduchu, založil Guy Paschal v USA roce 1943. V současnosti je to britská společnost známá po celém světě, v oblasti domácích bytových vůní na druhém místě. Dopřává milionům domácností zážitky z vůní, které odrážejí to nejlepší z přírody. Podmanivé, nepřekonatelné vůně Air Wick jsou naplněny 100% přírodními esenciálními oleji pro dokonalou atmosféru. Společnost Air Wick se rovněž účastní ekologických projektů, například pomáhá obnovovat pastviny a lokality s divokými květy.

Znáte sérii vonných svíček Air Wick Botanica?

Velkému zájmu uživatelů se těší série vonných svíček Air Wick Botanica s rozmanitými éterickými oleji. Tvoří je přírodní vosk s knotem bez obsahu kovu, jsou bez barviv, ftalátů, v recyklovatelném obalu, unisex (pro ženy i muže) a mají atraktivní design, který nadchne vás i hosty. Svíčky Air Wick Botanica vydrží hořet a vonět až 40 hodin. Mezi jejich vonné variace patří Island Rose & African Geranium, Pineapple & Tunisian Rosemary, Caribbean Vetiver & Sandalwood, Moroccan Mint & Pink Grapefruit… Dalšími žádanými výrobky z produkce společnosti Air Wick jsou vonné oleje Plug-in, difuzéry Essential Mist, automatické, pokojové či VIP koupelnové vonné spreje.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest