Získejte krém na ruce k nákupu značky Marc Jacobs!

Mandlový olej na vlasy

Sladké pokušení nabité živinami

Mandle jsou známé jako superpotravina, která dokáže příznivě ovlivňovat náš zdravotní stav. Není proto velkým překvapením, že se skvěle hodí i pro péči o vlasy. Jedná se o jeden z těch lehčích olejů, nezatěžuje zbytečně vlasy, ale i přesto je doslova nabitý živinami všeho druhu. Už v historii naši předci používali mandlové výtažky k léčbě psoriázy, ekzému a dalších kožních onemocnění.

Co se skrývá ve sladkém mandlovém oleji?

Za blahodárnými účinky mandlového oleje stojí zejména bohatý podíl vitamínu E, mastných kyselin, proteinů, antioxidantů a hořčíku. I přes neuvěřitelně nabité složení vás překvapí, jak je textura mandlového oleje oproti ostatním lehoučká.

Mandlový olej na vlasy

Jakým vlasům bude tento olej vyhovovat?

Mandlový olej se hodí pro péči o suché a poškozené vlasy, stejně jako pro vlasy předčasně vypadávající a pomalu rostoucí. Viditelně zlepšuje stav vlasové pokožky s lupy, stejně jako řeší další potíže pokožky na hlavě. Zaceluje roztřepené konečky a díky své lehkosti je skvělý v péči o jemné vlasy.

Blahodárné účinky mandlového oleje

Ať už budete sladký mandlový olej používat vnitřně, nebo ho nanesete zvnějšku na vlasy a pokožku hlavy, můžete se těšit na širokou škálu účinků. Olej udržuje vlasovou pokožku zdravou, a tím podporuje růst vlasů. Předchází lámání, vysušování i podráždění a bojuje proti lupům. Vaše vlasy budou skvěle hydratované, jemné a lesklé, navíc má mandlový olej úžasné ochranné účinky. Pravidelným používáním získáte silné a dlouhé vlasy.

Použití sladkého mandlového oleje

Nepatrně zahřejte lžíci mandlového oleje a vmasírujte ho do vlasové pokožky. Nechte takto olej působit přes noc a ráno důkladně umyjte vlasy. Lze také vmasírovat olej do středních délek a konečků po umytí hlavy.

Vyživující a zklidňující olej na tělo, pleť i vlasy 100 ml
Není skladem

Další zajímavosti o vlasech:

Doprava:
Platba:
Certifikace: