Mandlový olej na vlasy

Sladké pokušení nabité živinami

Mandle jsou známé jako superpotravina, která dokáže příznivě ovlivňovat náš zdravotní stav. Není proto velkým překvapením, že se skvěle hodí i pro péči o vlasy. Jedná se o jeden z těch lehčích olejů, nezatěžuje zbytečně vlasy, ale i přesto je doslova nabitý živinami všeho druhu. Už v historii naši předci používali mandlové výtažky k léčbě psoriázy, ekzému a dalších kožních onemocnění.

Co se skrývá ve sladkém mandlovém oleji?

Za blahodárnými účinky mandlového oleje stojí zejména bohatý podíl vitamínu E, mastných kyselin, proteinů, antioxidantů a hořčíku. I přes neuvěřitelně nabité složení vás překvapí, jak je textura mandlového oleje oproti ostatním lehoučká.

Mandlový olej na vlasy

Jakým vlasům bude tento olej vyhovovat?

Mandlový olej se hodí pro péči o suché a poškozené vlasy, stejně jako pro vlasy předčasně vypadávající a pomalu rostoucí. Viditelně zlepšuje stav vlasové pokožky s lupy, stejně jako řeší další potíže pokožky na hlavě. Zaceluje roztřepené konečky a díky své lehkosti je skvělý v péči o jemné vlasy.

Blahodárné účinky mandlového oleje

Ať už budete sladký mandlový olej používat vnitřně, nebo ho nanesete zvnějšku na vlasy a pokožku hlavy, můžete se těšit na širokou škálu účinků. Olej udržuje vlasovou pokožku zdravou, a tím podporuje růst vlasů. Předchází lámání, vysušování i podráždění a bojuje proti lupům. Vaše vlasy budou skvěle hydratované, jemné a lesklé, navíc má mandlový olej úžasné ochranné účinky. Pravidelným používáním získáte silné a dlouhé vlasy.

Použití sladkého mandlového oleje

Nepatrně zahřejte lžíci mandlového oleje a vmasírujte ho do vlasové pokožky. Nechte takto olej působit přes noc a ráno důkladně umyjte vlasy. Lze také vmasírovat olej do středních délek a konečků po umytí hlavy.

Vyživující a zklidňující olej na tělo, pleť i vlasy 100 ml
Není skladem

Další zajímavosti o vlasech:

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest