Jojobový olej na vlasy

Specialista pro suché vlasy i pokožku

Lidská pokožka produkuje kožní maz, jehož účelem je přirozená hydratace a výživa pokožky i vlasů. Jojobový olej je výjimečný tím, že má složení velmi podobné tomuto kožnímu mazu. Pokožka ho tedy velmi dobře snáší, nejde o nic, co by ji nepříjemně překvapilo, a navíc dokáže proniknout opravdu hluboko do vlasových vláken i folikul.

Jojobový olej je ve skutečnosti spíš tekutý vosk než olej, získává se z plodů jojoby kalifornské. Tento stálezelený keř velmi dobře znají američtí indiáni, kteří jeho olej po staletí využívají pro léčbu drobných poranění, modřin a popálenin. A stejně efektivně dokáže ošetřovat i vaše vlasy.

Čím je výjimečné složení jojobového oleje?

Olej obsahuje účinnou směs vitamínů A, B, D a E, velký podíl mastných kyselin a záplavu minerálů, jako jsou křemík, zinek a měď. Složením se podobá přirozenému kožnímu mazu, a proto se skvěle hodí pro péči o pokožku i vlasy.

Jojobový olej na vlasy

Pro koho je tento olej ideální?

Máte suché, poškozené a unavené vlasy? Trápí vás velmi suchá pokožka hlavy, nebo dokonce lupy? Pak rozhodně vsaďte na jojobový olej.

Jedinečné účinky jojobového oleje

Vyzkoušejte i vy jojobový olej, který dokáže hloubkově vyživovat i hydratovat vlasy i pokožku hlavy. Olej podporuje buněčnou obnovu i růst vlasů. Vaše vlasy získají ztracený lesk i jemnost. Efektivní regenerací suché pokožky hlavy předchází tvorbě lupů a zajišťuje vlasům zdravý vzhled.

Jak se používá jojobový olej:

Pro příjemnější aplikaci doporučujeme olej trochu zahřát, ale rozhodně ne příliš, ať se nepopálíte. Naneste jojobový olej buď na celou vlasovou pokožku, nebo pouze na vlasy a nechte ho působit minimálně 30 minut, klidně ale i přes noc. Pro lepší vůni do jojobového oleje můžete přidat pár kapek esenciálního oleje, zkuste třeba levanduli nebo eukalyptus. 

Pár kapek jojobového oleje můžete také vmíchat do svého oblíbeného kondicionéru pro zlepšení jeho účinků. Nebo menší množství vmasírujte po umytí vlasů přímo do konečků vlasů.

Regenerační olej na tělo, pleť i vlasy 100 ml
Není skladem

Další zajímavosti o vlasech:

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest