Essence de Parfum

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Essence de Parfum

Chcete se každý okamžik cítit jako hvězda? Dovede vás k tomu Essence de Parfum, ryzí parfém, luxusní koncentrovaná vůně pro slavnostní okamžiky a osobnosti, které se nebojí vystoupit z davu. Osloví toho, kdo vsází při výběru parfému na výjimečnost. Essence de Parfum se hodí i jako dárek pro elegantní dámu k mimořádné příležitosti, například životnímu jubileu nebo výročí svatby.

Zařazení Essence de Parfum

Essence de Parfum soustřeďuje více vzácných vonných látek, než je obvyklé. Všeobecně parfémy obsahují 16–30 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu a jsou silnější než parfémované vody (Eau de Parfum, 8–15 %), natož toaletní vody (Eau de Toilette, 4–8 %). Essence de Parfum nejlépe vynikne v chladnějším ročním období a při společenských příležitostech. V podobě proslulé kapky za uchem se však dá krásně nosit i přes den…

Tipy na Essence de Parfum

Vaší pozornosti by neměla uniknout kompozice Essence de Parfum Christian Dior J'adore L'Or – populární vůně J'adore v silnější, svůdnější a také trvanlivější verzi. Otevírá ji magické kouzlo ručně sbíraného jasmínu a růže z francouzského Grasse, které se zvolna proměňuje v eleganci tonkových bobů a tahitské vanilky v srdci. Afrodiziakální základ ovládá ambra, labdanum a pačuli. Tato Essence de Parfum od slavné francouzské značky Christian Dior nádherně doladí váš outfit se zlatými šperky. Výlučným dílem je také Essence de Parfum Jean Paul Gaultier Classique – intenzivní orientální květinová vůně založená na kontrastním spojení jemně štiplavého zázvoru a sladké vanilkové šlehačky. Vše obklopuje smyslné kašmírové dřevo.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest