Makadamiový olej na vlasy

Vyživující potěšení královny ořechů

Makadamové ořechy patří k těm nejdražším olejům na trhu a často se jim přezdívá „královny ořechů“. Není se čemu divit, tyto ořechy, původem z Austrálie, jsou velmi chutné a navíc obsahují výjimečné množství živin. Z těch dokáže těžit celé lidské tělo, my jsme si olej z makadamiových ořechů oblíbili zejména pro úžasné účinky na vlasy. Poznejte i vy další tajemství krásy, které v Austrálii znají již po dlouhá staletí.

Jaké živiny obsahuje makadamový olej?

Ultra výživnou kombinaci mastných kyselin, antioxidantů a vitamínů A, B, E najdete v tomto oleji v nevídaně silném zastoupení.

Makadamiový olej na vlasy

Které typy vlasů by měly vsadit na tento olej?

Makadamiový olej bude vyhovovat extrémně suchým a poškozeným vlasům. Oblíbí si ho nezvladatelné a drsné vlasy, nevýrazné vlasy bez života a energie. V neposlední řadě tento olej úžasně obnovuje vlasy, které jsou narušené častými chemickými zákroky, jako je barvení, odbarvování či trvalení, stejně jako vlasy často fénované a žehlené.

Účinky makadamového oleje na vlasy

Okamžitá hloubková hydratace a výživa, zjemnění drsných vlasů a obnova suchých a poškozených vlasů, tyto benefity patří k nejvýznamnějším důvodům, proč lidé vyhledávají makadamiový olej. Dopřejte svým vlasům efektivní regeneraci. Olej z makadamových ořechů navíc účinně předchází krepatění, třepení konečků i cuchání vlasů. Po jeho použití navíc vlasy budou neodolatelně lesklé.

Víte, jak správně používat makadamový olej?

Malé množství oleje zahřejte v dlaních a naneste na vlhké vlasy a vlasovou pokožku. Jemně vmasírujte do pokožky i vlasových vláken. Nechte olej působit několik hodin, klidně přes noc, důkladně opláchněte a umyjte vlasy jako obvykle.

Vyživující olej na tělo, pleť i vlasy 100 ml
Není skladem

Další zajímavosti o vlasech:

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest