Guy Laroche Fidji Toaletní vody pro ženy

77x
Předpokládané doručení
v úterý - 21.01.
Předpokládané vyzvednutí
od zítřka - 20.01.

Popis produktu

Toaletní voda Guy Laroche Fidji je legendární dámská vůně inspirovaná krásou ostrovů Fidži, která vstoupila na světové trhy roku 1966. Sestavila ji slavná parfémářka Josephine Catapano (1918–2012). Vůni Fidji dominuje hyacint, jasmín a oakmoss, u nás známý jako větvičník slívový, rostoucí především na dubu. Květinově-ovocný mix, podbarvený teplými dřevitými tóny, si zamilujete na první přivonění.

Atraktivní vůně evokující slunce a dálky

Úžasně žensky svůdný parfém Guy Laroche Fidji obsahuje také citron, kosatec, tuberózu, růži, fialky, ylang-ylang, pižmo, pačuli nebo santalové dřevo. Myšlenka na jeho vznik se zrodila na jednom z ostrovů Fidži v jižním Pacifiku, kde byli zástupci společnosti Guy Laroche na dovolené. Přitažlivá vůně plná slunce a dálek podpoří vaši krásu zejména v teplejším ročním období a přes den.

Fidji a L´Air Du Temps – nádherná nostalgie

Toaletní voda Guy Laroche Fidji se podobá toaletní vodě Nina Ricci L´Air Du Temps, slavným „Holubičkám“, nostalgické mýdlové vůni s dominujícím karafiátem. Fidji je však v srdci méně květinová a působí více „mýdlově“. Dopřejte si tuto klasickou vůni, která vás propojí s ženami minulých generací (u nás si ji pořizovaly v Tuzexu). Jedna z pamětnic hodnotí toaletní vodu Guy Laroche Fidji takto: „Nikdy nezklamala ani mě ani mé okolí. Jemná, květinová, nevtíravá vůně. A zůstala taková i po těch letech. Doporučuji.“

Hodnocení 4.3
  • 88 %zákazníků doporučuje
  • 77hodnocení uživatelů

Recenze 77x


Známá značka z dob před r. 89, jedna z mála, která se občas dala sehnat. Vůně sladší, květinová, výdrž střední. Trošku podobná Chanellu 5, ale není pudrová.

  • Krasna.nadharni voni

  • nevtíravá jemná vůně, cena, výdrž

  • 35 let voní stejně

originální vůně, dobrá cena


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: