Dolce&Gabbana The Only One

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Dolce&Gabbana The Only One

Zajistěte si vůni odrážející italskou radost ze života, která dokáže vyčarovat dobrou náladu na celý den. Přesně takovou vonnou řadou pro podporu přirozené ženskosti i neuhasitelné vášně je Dolce&Gabbana The Only One. Získáte prestižní doplněk od firmy přinášející nejluxusnější světovou konfekci, stylové kabelky, boty, sluneční brýle i typické italské parfémy: lehké citrusové a velmi šarmantní.

Dolce&Gabbana The Only One: fialky a káva v novém hravém pojetí

Květinově-orientální parfémovaná voda The Only One je na světovém trhu od roku 2018. V úvodu věnuje pozornost nostalgické fialce, jiskřivému bergamotu a pomeranči. Její složení v srdci novátorsky obohacuje voňavá černá káva spolu s květinovým kouzlem kosatce, hruškami, růžemi a květy pomerančovníku. Základ využívá erotizujících tónů vanilky, karamelu a pačuli.

Můžete sáhnout i po intenzivnější verzi The Only One

Do vaší sbírky ráda přibude také vlasová mlha The Only One či silnější parfémovaná voda Dolce&Gabbana The Only One Intense (2020). Její vonná kompozice se soustředí na vyzývavý kontrast nevinného květu pomerančovníku, zalitého sluncem, a tajemné černé vanilky. Parfémované vody Dolce&Gabbana The Only One a The Only One Intense jsou osobité vonné doplňky pro ženy, která si rády užívají svých chvilek slávy. V souladu s touto vizí vznikly i flakony, přitahující pozornost na první pohled. Tváří obou vůní se stala britská herečka Emilia Clarke, představitelka Daenerys Targaryen v seriálu Hra o trůny.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest