Dolce&Gabbana

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Dolce&Gabbana

Značka Dolce&Gabbana je v povědomí každého, kdo byť jen zavadil o svět módy. Vytváří nejluxusnější světovou konfekci, elegantní kabelky, boty, sluneční brýle i typické italské parfémy: lehké citrusové, rafinované a sexy. Jedním z nich je ikonická jablkově-citrusová vůně Light Blue, odrážející letní den na Sicílii. Značka oslovuje energické ženy a charismatické muže, kteří jsou rádi středem pozornosti a nebojí se vystupovat proti zavedeným pravidlům. Okouzlující až dráždivé parfémy od návrhářského dua Dolce&Gabbana nosí třeba Madonna, Victoria Beckham a Johnny Depp. Mezi modelky, které je představují, náleží Eva Herzigová či Claudia Schiffer. Vychutnejte si i vy ryze italské vůně značky Dolce&Gabbana – plné života, slunce a dobré nálady!

Dolce&Gabbana: Vášeň a výstřednost

Italskou módní značku Dolce&Gabbana založili roku 1985 v Miláně návrháři Domenico Dolce(nar. 1958) a Stefano Gabbana (nar. 1962), kteří do roku 2005 tvořili pár. Jejich tvorba je od počátku opředena vášnivostí, výstředností i tajemnou magií, která k ní vábí miliony příznivců. Ani rozchod umělců v osobním životě ji nijak nenarušil. Formálnější a nadčasová móda nese název Dolce&Gabbana, městský a mladistvý styl označuje logo D&G. Oděvy, módní doplňky, parfémy a kosmetika značky Dolce&Gabbana jsou trvale zárukou kvality a dobrého vkusu.

Slavné parfémy Dolce&Gabbana

První vůně společnosti, nazvaná prostě Dolce&Gabbana for Women, vstoupila na trh v roce 1992. O dva roky později se objevila i varianta pro muže. Velkou slávu získaly parfémy Light Blue (2001 dámský, 2007 pánský) i následující zástupci této řady. Svůdné pánské a dámské parfémy The One (Vyvolený a Vyvolená) z roku 2006 zájemcům z celého světa přiblížily hvězdy seriálu Hra o trůny, Kit Harington a Emila Clarke. Také The One je dnes obsáhlou sérií. Dalšími bestsellery jsou parfémy Pour Femme (2012 dámský), Velvet Amber Sun (2017 unisex) nebo Dolce Garden (2018 dámský). Zajímavá je rovněž série Anthology, inspirovaná tarotovými kartami. Která vůně odrážející ducha značky Dolce&Gabbana osloví vás?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest