Dolce&Gabbana Dolce

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Dolce&Gabbana Dolce

Díla italské módní značky Dolce&Gabbana učarovala i popové hvězdě Madonně. Jedním z nich je dámská vonná řada Dolce&Gabbana Dolce, která přináší dokonalou kombinaci elegance, svěžesti a smyslnosti. Každá vůně z této řady je zároveň poetickým příběhem, který vás zavede do půvabné italské zahrady, plné květin a slunce.

Dolce&Gabbana Dolce: vůně odrážející italské umění žít

Řadu oslavující ženskou krásu a sílu založila parfémovaná voda Dolce&Gabbana Dolce z roku 2014. Její vonná kompozice začíná osvěžujícím neroli a květem papáji. Poté se rozvíjí květinové srdce s leknínem, amarylisem a narcisem. Závěr je tvořen pižmem a kašmeranem, které dodávají mixu sexuální přitažlivost. Dopřejte si plnou náruč smyslových zážitků s touto báječnou vůní situovanou do prosluněné Sicílie!

Vyzkoušejte také vonné doplňky Dolce Peony, Rose nebo Lily

Dalším tipem může být parfémovaná voda Dolce&Gabbana Dolce Peony (2019), lákající romantickou růžovou pivoňkou, mirabelkou, hruškou, medem či frézií. Oblíbená je i toaletní voda Dolce&Gabbana Dolce Rose, vzrušující vůně z roku 2021. Májové růže se v ní proplétají s rybízem, broskvemi, santalem a pižmem, aby vytvořily mladistvou symfonii, která přináší radost do každého okamžiku. Vaši jarní a letní sezónu prozáří i toaletní voda Dolce&Gabbana Dolce Lily (2022), v jejímž srdci září sladké lilie a růže. U všech vůní z řady Dolce stojí za pozornost i flakonky provedené v květinovém stylu. Jistě se stanou obdivovanou ozdobou vašeho soukromého koutku krásy i všech kabelek.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest