Dolce&Gabbana Pour Femme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Dolce&Gabbana Pour Femme

Oddejte se sladkému snění s vonnými tóny maliny, neroli a mandarinky, které po chvíli vystřídá neméně svůdný pomerančový květ a královský jasmín. Po hodince dvou začnou k vašemu nosu proudit gurmánská aromata marshmallow, krémové vanilky, santalového dřeva a květiny otočníku. To je stručné představení vonné a kosmetické řady pro moderní ženu Dolce&Gabbana Pour Femme…

Dolce&Gabbana Pour Femme: dámská vonná stálice

Vonná řada Dolce&Gabbana Pour Femme přináší odraz pravé podstaty ženství ve středomořském duchu. Můžete v ní najít ženu plnou vášně, smyslnosti, ale i zasvěcenou obětavému mateřství. Pro současnou ženu není problém spojit hned několik funkcí. S vonnými doplňky a kosmetikou Dolce&Gabbana Pour Femme zvládnete své poslání a veškeré každodenní úkoly s grácií! Můžete ji také s klidným svědomím doporučit sestře, kamarádce nebo mamince.

Poznávací znamení: temně vínově červený design

Nepřetržitě žádaná parfémovaná voda Dolce&Gabbana Pour Femme navázala roku 2012 o něco honosněji na svou verzi z roku 1992, aby se stala důstojným dámským vonným doplňkem pro 21. století. Elegantní a rafinovaná květinová vůně Dolce&Gabbana Pour Femme je zabalena do skvostného flakonku se zlatým zdobením a do temně vínově červené krabičky. Stejnou stylovou barvu využívá i dárkový set, v němž parfémovanou vodu doplňuje sprchový gel a tělové mléko. Lze narazit také na kazetu s vůní Pour Femme a do zlata oděnou rtěnkou proslulé italské značky Dolce&Gabbana. Roku 2013 obohatila trh i parfémovaná voda Dolce&Gabbana Pour Femme Intense s květem pomerančovníku a tuberózou v srdci.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest