Dolce&Gabbana Light Blue pro muže

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Dolce&Gabbana Light Blue pro muže

Ani vám by neměla na poličce chybět nadčasová vůně nabitá sluncem, mořskou energií a dobrou náladou. Po celém světě mimořádně oblíbená vůně Dolce&Gabbana Light Blue (2007) osloví charismatického muže, který se nebojí stát v čele a vystupovat proti zavedeným pravidlům. Jistě uvítáte i to, že toaletní voda Dolce&Gabbana Light Blue je nevtíravá, trvanlivá a vhodná pro jakoukoli příležitost.

Dolce&Gabbana Light Blue: pánská sexy vonná řada se středomořským duchem

Vonná kompozice Dolce&Gabbana Light Blue dokonale odráží náladu prosluněného Středomoří. Otevírá ji čerstvý bergamot, sicilská mandarinka plná šťávy, jiskřivý jalovec a zmražená kůra grapefruitu. Srdce naplňuje aromatický rozmarýn, delikátní sečuánský pepř a elegantní brazilské růžové dřevo. Kadidlo, pižmo a dubový mech v základu dotváří spolu s osobní chemií uživatele nezaměnitelný mužský podpis.

Umocněte vůni toaletní vody Light Blue doprovodnou kosmetikou

V rámci pánské vonné řady Dolce&Gabbana Light Blue se vyrábí i doprovodná kosmetika jako tělový sprej, sprchový gel, balzám po holení… Na trh přicházejí i různé variace dárkových sad, obvykle s toaletní vodou a další kosmetikou provoněnou shodnou kompozicí Dolce&Gabbana Light Blue. Jako žena-dárkyně tak vašemu milému uděláte radost hned několikrát. A vlastně i sobě, protože přitažlivou vůni Light Blue budete cítit z každého póru jeho pokožky. Vsaďte na italský šarm vtělený do ikonické pánské vůně Dolce&Gabbana Light Blue!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest