Dolce&Gabbana K

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Dolce&Gabbana K

Hledáte tip na dárek pro muže na úrovni? Obdarujte Krále vašeho každodenního života skvělou vonnou řadou Dolce&Gabbana K! S jeho i vašimi smysly si poté bude pohrávat vzrušující sicilský citron, jalovcové bobulky, levandule, šalvěj muškátová, pačuli, cedrové dřevo či vetiver.

Dolce&Gabbana K: mužná, vpravdě královská vonná řada

Řada Dolce&Gabbana K odráží vitálního, úspěšného i citlivého muže třetího tisíciletí, který ctí tradice, ale zároveň si dopřává vše moderní. Jde neohroženě za svými cíli a neustále přijímá nové výzvy. Charismatický parfém Dolce&Gabbana K dostal svůj název podle počátečního písmena slova King neboli Král. Vzdává úctu gentlemanům, kteří denně bravurně zdolávají pracovní úkoly a je pro ně samozřejmá i starostlivost o rodinu.

Kdy použít toaletní, a kdy parfémovanou vodu Dolce&Gabbana K?

Parfémovaná voda Dolce&Gabbana K (2020) je silnější a smyslnější vůně v porovnání s o rok starší toaletní vodou. Charakterizuje ji také delší trvanlivost a temnější modrá na královském designu flakonu. Parfémovaná voda je proto ideální pro společenské, spíše večerní využití, zatímco toaletní voda se využívá především přes den, aby byla snesitelná i pro kolegy v těsnější kanceláři a podobně. Mimořádného efektu dosáhnete společným používáním vůní a kosmetiky Dolce&Gabbana K. Svůdné dřevité aroma se vám dostane doslova pod kůži. Mezi kosmetickými doplňky v řadě Dolce&Gabbana K figurují deodoranty či balzámy po holení. Nejlépe objednat vše najednou, aby vám nic důležitého nescházelo.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest