Dolce&Gabbana Pour Homme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Dolce&Gabbana Pour Homme

Chcete co nejlépe podtrhnout svůj aktivní životní styl? Vsaďte na vzrušující, dynamickou aromaticko-fougerovou toaletní vodu Dolce&Gabbana Pour Homme. Charakterizuje ji antistresová levandule, s níž se proplétá citron, bergamot, pepř, skořice, tabák a tonkové boby. Vysokou hodnotu má rovněž oblý stříbrně-modrý flakon, příjemný na pohled i dotek.

Dolce&Gabbana Pour Homme: nadčasová vonná řada pro soudobého gentlemana

Ačkoli se parfém Dolce&Gabbana Pour Homme objevil už v roce 1994, čas mu nijak neubral na atraktivitě, ba právě naopak. Přesto ho návrháři v roce 2012 doladili a zmodernizovali, přičemž srdce nasytili levandulí, šalvějem a pepřem. Mezitím do řady vstoupila ještě vonná kompozice Dolce&Gabbana Pour Homme Intenso z roku 2014, s pořádnou dávkou levandule, tabáku a santalu. Vůně Dolce&Gabbana Pour Homme bývá k dostání i v podobě atraktivní dárkové sady, v níž ji doplňuje například sprchový gel a balzám po holení.

Které další parfémy Dolce&Gabbana znáte či objevíte?

Seznamte se s širší tvorbou nekonvenční návrhářské dvojice Dolce&Gabbana. Kromě vůní Pour Homme a Pour Femme získaly oblibu i parfémy Dolce&Gabbana Light Blue (2001 dámský, 2007 pánský). A parfémy The One pro muže a ženy (Vyvolený a Vyvolená) z roku 2006 uvedly do života hvězdy seriálu Hra o trůny, Kit Harington a Emilia Clarke. Ženy jsou velmi spokojené s toaletní vodou D&G Anthology L'imperatrice 3 (2009) s kiwi, rebarborou a vodním melounem.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest