Dolce&Gabbana D&G Anthology

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Dolce&Gabbana D&G Anthology

Prestižní italská značka Dolce&Gabbana oslovuje energické ženy a charismatické muže, kteří jsou rádi v centru dění a nebojí se prosazovat své názory. Dámské a pánské vůně z řady Dolce&Gabbana D&G Anthology spolehlivě zvedají sebevědomí, pomáhají relaxovat a zároveň zlehka povzbuzují libido. Vše dohromady je velmi důležité pro rovnováhu mysli. Tak neváhejte a inspirujte se…

Dolce&Gabbana D&G Anthology: vonná řada plná smyslnosti

V roce 2009 uvedla značka Dolce&Gabbana řadu vůní D&G Anthology, inspirovanou tarotovými kartami. Neotřelé vonné doplňky nesou názvy Le Bateleur 1, L`Imperatrice 3, L’Amoureaux 6, La Roue de la Fortune 10 a La Lune 18. V kampani na tyto vůně vyvolaly rozruch nahé celebrity – za ženy Naomi Campbell, Eva Herzigová a Claudia Schiffer, za muže Noah Mills, Fernando Fernanes a Tyson Ballou. O dva roky později do série přibyly ještě vůně La Temperance 14 a Le Fou 21.

Jste zvědavá, jak voní „Císařovna“…?

Užívejte si každodenně afrodiziakálního závoje s dámskou toaletní vodou D&G Anthology L'imperatrice 3. „Císařovna“ mezi vůněmi obsahuje červený rybíz, rebarboru, kiwi, brambořík, vodní meloun, santalové dřevo, pižmo a grapefruitové dřevo. Celkové vyznění je květinově-akvatické, velmi svěží a příjemné. S toaletní vodou Dolce&Gabbana D&G Anthology L'imperatrice 3 budete v každé společnosti za hvězdu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest