Samoopalovací krémy: Jak získat bronzovou pokožku

Všichni milují perfektně opálenou pokožku, která dává tušit, že jste se právě vrátili z dlouhé exotické dovolené. Kdesi v pozadí ale stále hlodá sílící hlásek, že sluneční záření vaší kůži tak úplně nesvědčí. To ale neznamená, že si bronzovou pokožku nemůžete dopřát trochu jinak… zcela bez účasti slunce. Obraťte svou pozornost k samoopalovacím krémům, gelům, sprejům a dalším oblíbeným přípravkům!

Nebojte se samoopalovací kosmetiky!

Používáte samoopalovací kosmetiku? Nebo se jí obloukem vyhýbáte, protože s ní nemáte ty nejlepší zkušenosti z minulosti? Není se čeho bát. Od 60. let minulého století, kdy značka Coppertone představila první samoopalovací mléko Quick Tanning Lotion, urazily tyto přípravky neuvěřitelně dlouhou cestu a jsou čím dál lepší. Už žádné oranžové zabarvení, žádné fleky, pouze snadná aplikace a dokonale bronzový tón. Stačí vědět, jak na to.

Samoopalovací krémy

Naše tipy pro samoopalování:

V nabídce najdete neuvěřitelné množství samoopalovacích krémů v různých konzistencích. Gely, mléka, krémy, spreje, pěny, na co si jen vzpomenete. U mě vedou samoopalovací pěny, které se snadno roztírají, rychle zasychají a brzy působí. Ale záleží pouze na vás, jaká konzistence vám bude vyhovovat nejlépe. 

Pokud jste v oboru samoopalováním nováčkem, zkuste si nejdřív nanést samoopalovací krém nebo jiný přípravek na nohy. Když se něco nepovede, vždycky si můžete natáhnout kalhoty. Jestli vyjde aplikace podle představ, pokračujte s celým tělem.

Víte, že pomocí samoopalovací kosmetiky můžete sjednotit nerovnoměrné opálení od slunce? Ale ať nezpůsobíte víc škody než užitku. Nenanášejte samoopalovací krém pouze a jenom na neopálená místa. Poctivě natřete celé tělo a na bledší oblasti naneste větší množství krému.

Moderní samoopalovací mléka, krémy, pěny a spol.

Dnešní samoopalovací pěny, krémy a mléka fungují skvěle a vaší pokožce propůjčí božský vzhled. Sjednotí její tón, zajistí zdravě opálenou barvu a skryjí drobné nedokonalosti, jako jsou viditelné žilky, strie a drobné jizvičky. Samoopalovací kosmetika dokáže vystřelit vaše sebevědomí do nebes, ale pouze v případě, že se všechno povede tak, jak má. V opačné situaci a nespokojenosti s výsledkem se může stát, že budete zoufale rušit veškeré plány na příští dny a googlovat, jak odstranit samoopalovací krém ze své pokožky. 

My každopádně víme, jak postupovat, abyste získali bronzový tón přesně podle vašich očekávání. Stačí si vybrat z bohaté nabídky samoopalovací kosmetiky a osvojit si zásady správné aplikace.

Nejlepší samoopalovací krémy z naší nabídky:

Ultralehká samoopalovací pěna 240 ml
635
Ultralehká samoopalovací pěna 120 ml
429
Samoopalovací přípravek pro intenzivní opálení 200 ml
674
Samoopalovací gel na tělo 200 ml
532
Sleva 22 %  22 %
Samoopalovací hydratační mléko 150 ml
Není skladem
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest