Samoopalovací krém na obličej

I váš obličej se může pochlubit dokonale opáleným odstínem, stačí si vybrat efektivní samoopalovací krém na obličej. Zejména pokud máte citlivější pokožku, nikdy na obličej nepoužívejte samoopalovací přípravek na tělo. Pleť na obličeji vyžaduje speciální přípravek, který bude předcházet riziku podráždění, bude obsahovat výživný koktejl aktivních látek a nebude tak parfémovaný, jako bývají samoopalovací krémy na tělo.

Samoopalovací krém na obličej se může stát pravidelnou součástí vašeho zkrášlujícího rituálu a bronzovou pokožkou se pak můžete chlubit po celý rok. Co byste na trhu samoopalovací kosmetiky měli hledat? Snadnou aplikaci, přirozený a rovnoměrný bronzový tón, rychlé zasychání, žádné fleky, pouze dlouhotrvající opálení. Vybírejte samoopalovací krémy, gely, séra nebo kapky a vyzkoušejte sami, jaká textura vám bude nejlépe vyhovovat.

Samoopalovací krém na obličej

Jak správně nanášet samoopalovací krém na obličej?

#1 očištění a odlíčení: Důkladně pleť očistěte od veškerých nečistot, kožního mazu a zbytků make-upu. Použijte svou oblíbenou čisticí kosmetiku, skvěle vám poslouží například micelární voda.

#2 peeling: Pokud se zajímáte o samoopalovací kosmetiku, jistě už víte, že její aplikace jde ruku v ruce s peelingem. Sáhněte po peelingu na obličej a zbavte svou pleť odumřelých kožních buněk, ať vás po nanesení samoopalovacího krému netrápí zbytečné flíčky.

#3 aplikace samoopalovacího krému na obličej: Krém nanášejte rovnoměrně a krouživými pohyby, buď pomocí konečů prstů, nebo speciální rukavicí. Pod spodní čelistí krém pečlivě rozetřete do ztracena až ke krku, aby nebyl znát přechod mezi obličejem a krkem. Nechte přípravek dobře zaschnout a – pokud jste nepoužili rukavici – důkladně si umyjte ruce.

#4 hydratace: Abyste si bronzovou pleť udrželi co nejdéle, pravidelně ji hydratujte. Každé ráno a večer používejte svůj denní a noční hydratační krém a když vaše opálení začne blednout, znovu použijte samoopalovací krém.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest