Samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřiky získávají čím dál větší oblibu, protože díky nim můžete snadno a rychle získat dokonale bronzovou pokožku. Zapomeňte na pošramocenou pověst a hororové historky o příliš tmavém nebo příliš oranžovém odstínu. Dnes již rozhodně nehrozí, že ve výsledku dopadnete jako Ross z populárního seriálu Přátelé, který nechvalně proslavil salony samoopalovacího nástřiku tmavě hnědou pokožkou na polovině svého těla :-)

Samoopalovací nástřik v profesionálním salonu

Přátelé jsou již nějakou dobu minulostí a stejně tak i špatné samoopalovací nástřiky. Jejich receptura i technické vybavení salonů urazily dlouhou cestu a dnes patří k nejoblíbenějším metodám samoopalování. Po návštěvě takového salonu vás čeká přirozené a sjednocené opálení, které působí, jako byste se právě vrátili z dovolené na Bali, či v jiné exotické destinaci.

Samoopalovací nástřik

Základem všech samoopalovacích nástřiků je aktivní látka DHA (dihydroxyaceton), kterou najdete i ve většině samoopalovacích krémů pro domácí použití. DHA zabarvuje vrchní vrstvu pokožky a obsahují ji všechny nástřiky. Výsledný efekt ale závisí na jejím množství - čím vyšší podíl DHA, tím intenzivnější barvu získáte

Jaké množství DHA budete potřebovat? 

To vám ochotně poradí přímo v salonu. Každá pokožka je jiná, záleží na vašem přirozeném tónu a podíl DHA vám možná profesionálové v salonu doporučí i na základě příležitosti, na kterou se chystáte. Možná první nástřik nevyjde přesně tak, jak jste si vysnili, ale případné mouchy lze určitě vychytat příští návštěvou. I z tohoto důvodu nenechávejte nástřik až na poslední chvíli. Chcete vypadat skvěle ve svůj svatební den? To lze samoopalovacím nástřikem zařídit. Ale přiďte raději na testovací nástřik s předstihem, ať víte, jaké máte možnosti, a ať je efekt ideální.

Jak se připravit na samoopalovací nástřik?

Připravte se podobně, jako kdybyste se chystali aplikovat samoopalovací krém. Navštivte saunu, nebo si alespoň dejte horkou sprchu. Tím se zjemní pokožka a bude skvěle připravená na peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky, přebytečný kožní maz i zbytky ostatních kosmetických přípravků. Po peelingu už nenanášejte žádná tělová mléka, oleje či krémy. Až půjdete do salonu, vezměte si nejlépe volnější oblečení a počítejte s tím, že se v nejbližších 6 – 8 hodinách nebudete moct osprchovat.

Nemáte ve svém okolí žádný profesionální salon pro samoopalovací nástřik? Nevadí! V naší nabídce najdete úžasné množství samoopalovacích krémů, pěn, mlék a sprejů pro domácí použití, s jejichž pomocí dosáhnete stejně přitažlivého opálení jako s nástřikem.

Nejoblíbenější samoopalovací kosmetika:

PREMIUM PREMIUM
Samoopalovací hydratační mléko 150 ml
386
Samoopalovací přípravek pro intenzivní opálení 200 ml
716
Samoopalovací gel na tělo 125 ml
431
Samoopalovací krém na obličej 50 ml
421
Samoopalovací gel na tělo 200 ml
543
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest