Získejte krém na ruce k nákupu značky Marc Jacobs!

Samoopalovací nástřik

Samoopalovací nástřiky získávají čím dál větší oblibu, protože díky nim můžete snadno a rychle získat dokonale bronzovou pokožku. Zapomeňte na pošramocenou pověst a hororové historky o příliš tmavém nebo příliš oranžovém odstínu. Dnes již rozhodně nehrozí, že ve výsledku dopadnete jako Ross z populárního seriálu Přátelé, který nechvalně proslavil salony samoopalovacího nástřiku tmavě hnědou pokožkou na polovině svého těla :-)

Samoopalovací nástřik v profesionálním salonu

Přátelé jsou již nějakou dobu minulostí a stejně tak i špatné samoopalovací nástřiky. Jejich receptura i technické vybavení salonů urazily dlouhou cestu a dnes patří k nejoblíbenějším metodám samoopalování. Po návštěvě takového salonu vás čeká přirozené a sjednocené opálení, které působí, jako byste se právě vrátili z dovolené na Bali, či v jiné exotické destinaci.

Samoopalovací nástřik

Základem všech samoopalovacích nástřiků je aktivní látka DHA (dihydroxyaceton), kterou najdete i ve většině samoopalovacích krémů pro domácí použití. DHA zabarvuje vrchní vrstvu pokožky a obsahují ji všechny nástřiky. Výsledný efekt ale závisí na jejím množství - čím vyšší podíl DHA, tím intenzivnější barvu získáte

Jaké množství DHA budete potřebovat? 

To vám ochotně poradí přímo v salonu. Každá pokožka je jiná, záleží na vašem přirozeném tónu a podíl DHA vám možná profesionálové v salonu doporučí i na základě příležitosti, na kterou se chystáte. Možná první nástřik nevyjde přesně tak, jak jste si vysnili, ale případné mouchy lze určitě vychytat příští návštěvou. I z tohoto důvodu nenechávejte nástřik až na poslední chvíli. Chcete vypadat skvěle ve svůj svatební den? To lze samoopalovacím nástřikem zařídit. Ale přiďte raději na testovací nástřik s předstihem, ať víte, jaké máte možnosti, a ať je efekt ideální.

Jak se připravit na samoopalovací nástřik?

Připravte se podobně, jako kdybyste se chystali aplikovat samoopalovací krém. Navštivte saunu, nebo si alespoň dejte horkou sprchu. Tím se zjemní pokožka a bude skvěle připravená na peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky, přebytečný kožní maz i zbytky ostatních kosmetických přípravků. Po peelingu už nenanášejte žádná tělová mléka, oleje či krémy. Až půjdete do salonu, vezměte si nejlépe volnější oblečení a počítejte s tím, že se v nejbližších 6 – 8 hodinách nebudete moct osprchovat.

Nemáte ve svém okolí žádný profesionální salon pro samoopalovací nástřik? Nevadí! V naší nabídce najdete úžasné množství samoopalovacích krémů, pěn, mlék a sprejů pro domácí použití, s jejichž pomocí dosáhnete stejně přitažlivého opálení jako s nástřikem.

Nejoblíbenější samoopalovací kosmetika:

Samoopalovací přípravek pro zářivou pokožku 30 ml
45
Samoopalovací plátýnková maska 18,4 g
51
Sleva 16 %  16 %
Samoopalovací sérum na obličej 30 ml
325
Sleva 9 %  9 %
Samoopalovací gel na tělo 200 ml
501
Sleva 4 %  4 %
Ultralehká samoopalovací pěna 240 ml
526
Sleva 8 %  8 %
Samoopalovací gel na tělo 125 ml
335
Sleva 7 %  7 %
Ultralehká samoopalovací pěna 120 ml
365
Samoopalovací krém na obličej 50 ml
372
Sleva 4 %  4 %
Samoopalovací přípravek na obličej 50 ml Odstín 01 Light - Week End In Capri
262
Sleva 8 %  8 %
Samoopalovací tělové mléko pro postupné opálení 200 ml
371
Samoopalovací tělové mléko 125 ml
342
Samoopalovací přípravek pro zářivou pokožku 100 ml
267
Sleva 9 %  9 %
Osvěžující samoopalovací přípravek 200 ml
504
Samoopalovací přípravek pro intenzivní opálení 200 ml
604
Sleva 11 %  11 %
Samoopalovací mléko na obličej 50 ml
472
Doprava:
Platba:
Certifikace: