Získejte krém na ruce k nákupu značky Marc Jacobs!

Jak odstranit samoopalovací krém?

Sjednocená bronzová pokožka nás láká, proto své tělo pravidelně vystavujeme slunečním paprskům, nebo volíme bezpečnější variantu bez škodlivého UVA a UVB záření a natíráme se samoopalovacím krémem. Když se všechno povede tak, jak má, výsledek je úžasný (přečtěte si zásady aplikace samoopalovací kosmetiky). Někdy ale finální efekt není úplně podle našich představ a v tu chvíli přicházejí na řadu nejrůznější babské rady a prověřené návody jak samoopalovací krém odstranit. Vybrali jsme pro vás ty nejúčinnější.

Jak můžete odstranit samoopalovací krém:

Teplá lázeň a peeling: Napusťte si teplou vanu a kápněte do ní několik kapek dětského či jiného olejíčku. Do této lázně se ponořte alespoň na 20 minut, vaše pokožka se působením teplé vody a oleje krásně zjemní. Následně pečlivě proveďte peeling celého těla, který odstraní odumřelé buňky pokožky, zredukuje případné flíčky a zesvětlí nežádoucí zabarvení.

Jak odstranit samoopalovací krém

Citronová šťáva: Máte-li pouze pár tmavších lokálních skvrnek, skvělým pomocníkem vám bude citronová šťáva. Vymačkejte šťávu z citronu a pomocí vatového tamponu jemně potírejte pokožku.

Ocet: Podobně jako citronová šťáva zapůsobí i obyčejný ocet, oblíbený parťák pro vaření, úklid a v tomto případě i pro kosmetické přešlapy. Pro potírání pokožky opět použijte vatový tampon.

Jedlá soda: Smícháním jedlé sody a vody v poměru 1:1 vznikne účinná exfoliační pasta. Naneste ji na místa, kde samoopalovací krém nezapůsobil podle vašeho očekávání, nechte působit pár minut a poté opláchněte.

Dětský olej: Pro větší plochy vám pomůže zjemňující dětský olej. Naneste ho na pokožku ideálně po koupeli či sprše, nechte působit asi 10 – 15 minut a poté pokožku opláchněte.

Dětské čisticí ubrousky: Jestli vás dvakrát nelákají podivné látky, jako je citronová šťáva a ocet, zkuste obyčejné dětské ubrousky. Sice nezabírají všechny, ale některé z nich dokážou zabarvenou pokožku efektivně zesvětlit. A aplikace je jednoznačně příjemnější než octový odér.

Horká sprcha, mořská a chlorovaná voda: Pojďte na to od lesa a vyzkoušejte všechno, co se po aplikaci samoopalovacího krému nedoporučuje. Dlouhé koupání v mořské a chlorované vodě a desítky minut ve sprše způsobují blednutí opálení a v tomto případě vám prokážou lví službu. Tak sbalte plavky, smiřte se s pátravými pohledy a vzhůru na pláž či k bazénu. Nebo raději diskrétněji do sprchy?

Nenechte se po jedné nepovedené aplikaci samoopalovacího krému odradit a zkoušejte to dál. Výsledek totiž stojí za to. Najděte si ten nejlepší samoopalovací krém, který splní veškeré vaše požadavky a užívejte si bronzovou pokožku bez starostí.

Naši zákazníci doporučují tuto samoopalovací kosmetiku:

Samoopalovací přípravek pro zářivou pokožku 30 ml
45
Samoopalovací plátýnková maska 18,4 g
51
Sleva 16 %  16 %
Samoopalovací sérum na obličej 30 ml
325
Sleva 9 %  9 %
Samoopalovací gel na tělo 200 ml
501
Sleva 4 %  4 %
Ultralehká samoopalovací pěna 240 ml
526
Sleva 8 %  8 %
Samoopalovací gel na tělo 125 ml
335
Sleva 7 %  7 %
Ultralehká samoopalovací pěna 120 ml
365
Samoopalovací krém na obličej 50 ml
372
Sleva 4 %  4 %
Samoopalovací přípravek na obličej 50 ml Odstín 01 Light - Week End In Capri
262
Sleva 8 %  8 %
Samoopalovací tělové mléko pro postupné opálení 200 ml
371
Samoopalovací tělové mléko 125 ml
342
Samoopalovací přípravek pro zářivou pokožku 100 ml
267
Sleva 9 %  9 %
Osvěžující samoopalovací přípravek 200 ml
504
Samoopalovací přípravek pro intenzivní opálení 200 ml
604
Sleva 11 %  11 %
Samoopalovací mléko na obličej 50 ml
472
Doprava:
Platba:
Certifikace: