Jak odstranit samoopalovací krém?

Sjednocená bronzová pokožka nás láká, proto své tělo pravidelně vystavujeme slunečním paprskům, nebo volíme bezpečnější variantu bez škodlivého UVA a UVB záření a natíráme se samoopalovacím krémem. Když se všechno povede tak, jak má, výsledek je úžasný (přečtěte si zásady aplikace samoopalovací kosmetiky). Někdy ale finální efekt není úplně podle našich představ a v tu chvíli přicházejí na řadu nejrůznější babské rady a prověřené návody jak samoopalovací krém odstranit. Vybrali jsme pro vás ty nejúčinnější.

Jak můžete odstranit samoopalovací krém:

Teplá lázeň a peeling: Napusťte si teplou vanu a kápněte do ní několik kapek dětského či jiného olejíčku. Do této lázně se ponořte alespoň na 20 minut, vaše pokožka se působením teplé vody a oleje krásně zjemní. Následně pečlivě proveďte peeling celého těla, který odstraní odumřelé buňky pokožky, zredukuje případné flíčky a zesvětlí nežádoucí zabarvení.

Jak odstranit samoopalovací krém

Citronová šťáva: Máte-li pouze pár tmavších lokálních skvrnek, skvělým pomocníkem vám bude citronová šťáva. Vymačkejte šťávu z citronu a pomocí vatového tamponu jemně potírejte pokožku.

Ocet: Podobně jako citronová šťáva zapůsobí i obyčejný ocet, oblíbený parťák pro vaření, úklid a v tomto případě i pro kosmetické přešlapy. Pro potírání pokožky opět použijte vatový tampon.

Jedlá soda: Smícháním jedlé sody a vody v poměru 1:1 vznikne účinná exfoliační pasta. Naneste ji na místa, kde samoopalovací krém nezapůsobil podle vašeho očekávání, nechte působit pár minut a poté opláchněte.

Dětský olej: Pro větší plochy vám pomůže zjemňující dětský olej. Naneste ho na pokožku ideálně po koupeli či sprše, nechte působit asi 10 – 15 minut a poté pokožku opláchněte.

Dětské čisticí ubrousky: Jestli vás dvakrát nelákají podivné látky, jako je citronová šťáva a ocet, zkuste obyčejné dětské ubrousky. Sice nezabírají všechny, ale některé z nich dokážou zabarvenou pokožku efektivně zesvětlit. A aplikace je jednoznačně příjemnější než octový odér.

Horká sprcha, mořská a chlorovaná voda: Pojďte na to od lesa a vyzkoušejte všechno, co se po aplikaci samoopalovacího krému nedoporučuje. Dlouhé koupání v mořské a chlorované vodě a desítky minut ve sprše způsobují blednutí opálení a v tomto případě vám prokážou lví službu. Tak sbalte plavky, smiřte se s pátravými pohledy a vzhůru na pláž či k bazénu. Nebo raději diskrétněji do sprchy?

Nenechte se po jedné nepovedené aplikaci samoopalovacího krému odradit a zkoušejte to dál. Výsledek totiž stojí za to. Najděte si ten nejlepší samoopalovací krém, který splní veškeré vaše požadavky a užívejte si bronzovou pokožku bez starostí.

Naši zákazníci doporučují tuto samoopalovací kosmetiku:

Samoopalovací sérum na obličej 30 ml
522
Ultralehká samoopalovací pěna 120 ml
433
Samoopalovací gel na tělo 125 ml
432
Samoopalovací gel na tělo 200 ml
644
Samoopalovací přípravek pro intenzivní opálení 200 ml
959
Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest