Wella Professionals

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Wella Professionals

Hledáte špičkovou vlasovou kosmetiku bez zbytečných kompromisů? Už nemusíte. Seznamte se s oblíbenou značkou Wella Professionals, která zajistí dokonalý vzhled i vašim vlasům. Německá vlasová péče přináší efektivní šampony, kondicionéry, balzámy, masky, séra, ale i stylingové přípravky a inovativní barvy na vlasy. Najdete je v profesionálních salonech milionů kadeřníků, ale i na koupelnových poličkách domácností po celém světě. Laikům i profesionálům umožňuje proměnit jejich vize ve skutečnost a je spolehlivým partnerem pro perfektní účes každé délky i každého typu vlasů. Vsaďte na Wella Professionals a objevte jedinečnou vášeň pro vlasy a nadšení z jejich úpravy. Povídá se, že každých 10 sekund někde na světě použije kadeřník jeden z profesionálních produktů této značky. Jak často budete svůj oblíbený přípravek používat vy?

140 let inovací s Wella Professionals

Jen málokterá značka vlasové kosmetiky se může pochlubit více než 100letou tradicí, neskutečným množstvím patentů a populárními přípravky pro každodenní péči o vlasy. Pevné základy značky Wella Professionals položil již v roce 1880 německý kadeřník Franz Stroher. V tomto období byly velmi populární nejrůznější paruky a Stroher založil firmu na výrobu tylu, který byl jejich základem. Několik desetiletí se firmě vedlo dobře, postupem času ale paruky vyšly z módy a musela hledat nové uplatnění. Značka Wella (německy die Welle = vlna) byla oficiálně zapsaná ve 20. letech minulého století a postupně představila profesionální přístroje pro permanentní vlny i vysoušení vlasů, z nichž se stal obrovský hit mezi kadeřníky i zákaznicemi. Následoval první ochranný a vyživující balzám Kolestral a v roce 1950 pak i Koleston. Tato první krémová barva na vlasy s vyživujícími účinky nastavila novou laťku v barvení vlasů. Zásadním zlomem v péči o vlasy byla i řada Wella Privat, první vlasová péče, kterou si zákazníci mohli zakoupit v salonu a používat doma. Od těchto dob uplynula spousta let a Wella Professionals nás neúnavně zásobuje dalšími inovativními přípravky, na jejichž vývoji se podílejí profesionální kadeřníci zvučných jmen.

Nejoblíbenější vlasová kosmetika Wella Professionals

Sháníte-li vlasovou péči ušitou na míru vašemu typu vlasů, vsaďte na přípravky Wella Professionals Invigo nebo SP alias System Professional. Neskutečný lesk, hebkost a vitalitu zajistí vašim vlasům oblíbené oleje LuxeOil a Oil Reflections. Jestli je vaším koníčkem finální úprava vlasů, jistě si přijdete na své se stylingovými přípravky Eimi, mezi nimiž najdete vlasové spreje, laky, krémy, gely a spoustu dalších produktů. A o závěrečnou fixaci se postarají oblíbené laky na vlasy Wella Performance. Tak už máte vybranou svou hvězdnou vlasovou kosmetiku Wella Professionals?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest