Wella Professionals Invigo

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Wella Professionals Invigo

Jak by se vám líbil šampon plný přírodních složek, který už ve velikosti oříšku dobře pění, zvlhčuje a hlavně hloubkově čistí vlasy i vlasovou pokožku? Vsaďte na přípravek z unisex vlasové řady Wella Professionals Invigo!

Wella Professionals Invigo: kterak se povinná péče o vlasy stala touhou

Kromě již zmíněného hydratačního šamponu Wella Professionals Invigo Aqua Pure vyhovuje všem typům vlasů i osvěžující a revitalizující šampon Wella Professionals Invigo Refresh Wash. Mentol v jeho receptuře vám udělá ve vlasech doslova průvan, což je zvlášť příjemné v horkých letních dnech. Kromě toho přípravek reguluje tvorbu kožního mazu, čistí, pomáhá hojit a předchází tvorbě lupů. A za účelem zklidnění citlivé a podrážděné vlasové pokožky žen i mužů sáhněte po šamponu Wella Professionals Invigo Balance Senso Calm Sensitive. Výrobky z řady spojuje příjemný modrý design, který jistě vynikne ve vaší koupelně. Uvidíte, že najednou se začnete na očistu vlasů těšit.

Prozkoumejte i dámskou vlasovou řadu Wella Professionals Invigo

Produktová řada Wella Professionals Invigo obsahuje minimálně ze tří čtvrtin přírodní látky, čímž úspěšně odráží současné trendy omezování chemikálií v kosmetice. Nabízí také dámský šampon Wella Professionals Invigo Volume Boost, který dokonale vzpruží jemné a zplihlé vlasy bez objemu. Pomocí technologie Volume Boost-Blend™ pečuje o vlasy bez zatěžování, přináší jim vzdušnost a svůdnost. V řadě pro ženy najdete i hydratační a výživný šampon, kondicionér pro blond vlasy, masku či kondicionér pro suché a lámavé vlasy, sprej pro ochranu barvy vlasů a mnoho dalšího.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest