Wella Professionals Oil Reflections

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Wella Professionals Oil Reflections

Trápí vás suché či poškozené vlasy, případně roztřepené konečky? Povolejte do boje kosmetiku z řady Wella Professionals Oil Reflections a brzy budou jako vyměněné: hloubkově hydratované, vyživené, přirozeně lesklé, jemné a hebké. Začnete hrdě pohazovat svou hřívou a svět bude jen váš!

Wella Professionals Oil Reflections: všestranná luxusní péče o vlasy

Vlasy jsou odjakživa korunou krásy a jejich vitalita dokáže náramně zvednout sebevědomí. Kromě dodržování zdravého životního stylu a racionální výživy jim můžete pomoci také účinnou kosmetikou. Právě značka Wella Professionals má s její výrobou bohaté zkušenosti, sbírané již od roku 1880. V populární vlasové řadě Wella Professionals Oil Reflections najdete šampon, kondicionér, masku i bezoplachový olej obohacený o výtažky z kamélie. Pravidelným používáním těchto přípravků dostanete vlasy do úžasné kondice a také je ochráníte před škodlivými vlivy vnějšího prostředí.

Hvězdná vlasová kosmetika Wella Professionals

Značka Wella Professionals přináší na světové trhy širokou škálu produktů. Podobně jako řada Oil Reflections působí LuxeOil. Žádaná je rovněž řada Invigo s vysokým obsahem přírodních látek. Zahrnuje profesionální i domácí vlasovou péči – šampony, kondicionéry, masky, pěny či laky pro objem a definici vlasů, ochrannou a další vlasovou kosmetiku. Závěrečnou úpravu vlasů pozvednete stylingovými přípravky Eimi, mezi nimiž figurují vlasové spreje, laky, krémy či gely. Nezapomeňte ani na oblíbené laky na vlasy Performance.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest