Wella Professionals Fusion

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Wella Professionals Fusion

Představte si, že máte po ruce super hrdinskou sílu, která dokáže ochránit vaše vlasy před neustálými útoky. Nezabrzdí ji chemické ošetření, tepelný styling ani agresivní kartáčování. Přesně takovou ochranu vám nabízí Wella Professionals Fusion, vlasová řada pro dámy, které chtějí své vlasy střežit a přitom zažívat pocity luxusu při každé minutě péče.

Wella Professionals Fusion: pro vlasy jako z reklamy

Vlasová řada Wella Professionals Fusion působí na vlasy jako mocná ochrana, ale také jim zajišťuje hloubkovou hydrataci, lesk a půvab jako z reklamy. Jednotlivé produkty se snadno používají a hlavně – fungují. Suchost, lámavost vlasů i stresující roztřepené konečky se s nimi zakrátko stanou minulostí. Navíc, řada Fusion vaši koupelnu ozdobí designem s elegantní bílou a růžově-zlatou barvou.

Konec trápení se suchými a křehkými vlasy

S profesionální dámskou vlasovou kosmetickou řadou Wella Professionals Fusion docílíte dokonalého vzhledu bez kompromisů. Určitě vyzkoušejte regenerační šampon pro poškozené vlasy Fusion, jehož aktivní složky pronikají hluboko do vlasových vláken, která už během mytí posilují a zacelují. V řadě Wella Professionals Fusion najdete i posilující kondicionér, masku či regenerační kúru. Testy potvrdily, že tato kosmetika zvyšuje ochranu konečků vlasů před lámáním až o neuvěřitelných 95 %. Máte-li suché a křehké vlasy jako bez života, nechte se zachránit řadou Wella Professionals Fusion. Zapomeňte na někdejší problémy s vlasy a vyrazte do světa nabita sebevědomím!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest