Wella Professionals Eimi

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Wella Professionals Eimi

Ukažte svým přátelům na sociálních sítích nový unikátní účes! Díky řadě Wella Professionals Eimi ho zvládnete vytvořit hravě i v domácích podmínkách. Německá vlasová kosmetika Wella Professionals je už po generace oblíbená lidmi z celého světa, kteří vyžadují perfektní styling a vlasovou péči. Nabízí produkty pro jakýkoli typ vlasů, vlasový problém i kreativní vyjádření.

Wella Professionals Eimi: Kouzla s vlasy

Chcete vlasy zafixovat, vytvarovat, zmatnit či slavnostně rozzářit? Použijte produkty řady Wella Professionals Eimi, s nimiž budete vždy originální a vystoupíte z davu. Jsou pro nositele krátkých, dlouhých, rovných i kudrnatých i vlasů. Můžete je navzájem kombinovat, takže zformujete nespočet variací účesů – rebelských i tradičních elegantních. Hranice možností vlasové kosmetiky Wella Professionals Eimi stanovujete pouze vy sami.

Eimi má pro každého něco

K nejprodávanějším výrobkům řady náleží Eimi Thermal Image Heat Protection Spray, přípravek ochraňující vlasy při tepelné úpravě žehličkou, fénem nebo kulmou. Žádané je rovněž mléko ve spreji Eimi Perfect Setting, které vlasy zafixuje, dodá jim objem, oslnivý lesk a k tomu je ochrání před vysokou teplotou během fénování. Hojně objednávaná je také pěna pro objem kudrnatých vlasů Eimi Boost Bounce, matující pasta na vlasy Eimi Bold Move Matte Texturising Paste, různá Eimi tužidla, laky a další stylingové přípravky. Wella Professionals Eimi má pro každého něco – stačí jen projevit své individuální přání… (A zrealizovat nákup, což je v e-shopu hračka.)

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest