Wella Professionals Invigo

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Wella Professionals Invigo

Německá vlasová kosmetika Wella Professionals je už po mnoho generací známá všem spotřebitelům, kteří vyžadují perfektní styling a vlasovou péči. Hrdě se skví jak v kadeřnických salonech, tak v koupelnách domácností po celém světě. Značka Wella Professionals má v nabídce produkty pro jakýkoli typ vlasů i vlasový problém. Na vlnách trvalého úspěchu proplula od 19. až do 21. století.

Wella Professionals Invigo: Krásné vlasy díky přírodě

Produktová řada Wella Professionals Invigo obsahuje minimálně ze tří čtvrtin přírodní látky, čímž bystře reaguje na současné trendy omezování chemikálií ve veškeré kosmetice. Wella Professionals Invigo nabízí široký sortiment profesionální i domácí vlasové péče – šampony, kondicionéry, masky, pěny či laky pro objem a definici vlasů, ochrannou a další vlasovou kosmetiku. Přípravky Wella Professionals Invigo dodáte svým vlasům vitamíny a živiny získané přímo z lůna přírody!

Tip – šampon Wella Professionals Invigo Color Brilliance

Nejprodávanějším sortimentem řady Wella Professionals Invigo jsou šampony – zejména Color Brilliance pro barvené a normální vlasy. Přípravek obsahuje kaviár, vitamín E a další látky, které ochraňují barvu po celé týdny a zároveň poskytují vlasům potřebnou výživu i lesk. Náleží k němu stejnojmenný kondicionér s lehkým a nezatěžujícím složením. Frčí také šampon proti lupům Balance Clean Scalp Anti-Dandruff nebo šampon Aqua Pure pro hloubkové čištění vlasů. Máte-li citlivou pokožku hlavy, vyzkoušejte masku Balance Senso Calm Sensitive. Tento přípravek pokrokové řady Wella Professionals Invigo zmírňuje svědění hlavy a posiluje vlasy. Účinek kondicionéru nebo masky podpoříte koncentrátem pro objem vlasů Volume Booster Uplifting Concentrate.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest