Max Factor Radiant Lift

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor Radiant Lift

Makeup patří mezi nejpopulárnější sortiment dekorativní kosmetiky. Dovede zdůraznit přirozenou krásu, barevně sjednotit pleť a skrýt její nedostatky. Moderní přípravky pokožku zkrášlují a zároveň jí poskytují výživnou péči i ochranu před silnými slunečními paprsky. Makeup kosmetika toho prostě umí stále víc! Na kosmetickém výsluní má své čestné místo řada Max Factor Radiant Lift, která kromě spolehlivého celodenního krytí také mírní známky únavy a přináší pleti svěží, vitální vzhled.

Max Factor Radiant Lift: oblíbená rozjasňující makeup kosmetika

Objevte moderní makeup Max Factor Radiant Lift SPF30, který v jednom kroku sjednotí a rozjasní pleť, zakryje nedokonalosti a ještě poskytne účinnou ochranu před nadměrným slunečním zářením. Korektor z téže řady vám poslouží, ať už potřebujete zamaskovat zarudlý pupínek, tmavé kruhy pod očima nebo drobné červené žilky. Obsahuje vitaminy C, E a má také rozjasňující efekt.

Jak postupovat při nanášení přípravků z řady Max Factor Radiant Lift?

Nejprve sáhněte po hydratačním přípravku (denní krém, případně sérum), podkladové bázi a teprve pak pokračujte makeupem Max Factor Radiant Lift. Většinu nedostatků překryje už sám o sobě, ale pro dokonalý výsledek ještě použijte korektor Radiant Lift. Aplikací korektoru až v konečné fázi líčení zamezíte jeho usazení v pórech či vráskách. Na úplný závěr pleť přepudrujte a celé nalíčení zafixujte sprejem na makeup.

Doprava:
Platba:
Certifikace: