Max Factor Miracle Glow

Získejte dopravu zdarma k nákupu produktů značky Max Factor nad 349 Kč. Slevu na dopravu uvidíte v 2. kroku košíku, po výběru dopravy a platby.

Akce platí 20. 2. do 4. 3. 2024 nebo pro prvních 230 objednávek. Dopravu zdarma je možné získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Max Factor Miracle Glow

Zdalipak vám v kosmetické taštičce nechybí rozjasňovač neboli highlighter – líčidlo s lesklými částečkami pro zářivý vzhled pleti? Pokud ano, doporučujeme vyzkoušet některý model z řady Max Factor Miracle Glow. Velkou parádu s ním uděláte, když ho nanesete prsty či houbičkou na lícní kosti, do okolí očí a obočí či nad horní ret. Rozjasňovač může také nahradit oční stíny. Po aplikaci ho rozetřete do ztracena.

Max Factor Miracle Glow: rozjasnění a zdravý nádech pleti za pár sekund

Velké oblibě se těší tekutý rozjasňovač Max Factor Miracle Glow Pro-Illuminator v univerzálním odstínu. Díky pigmentům odrážejícím světlo totiž pleti ihned dodává svůdný lesk. Tekutá, nelepivá konzistence dokonale splyne se strukturou i odstínem pokožky. Jedná se o výborné líčidlo na léto, zdůrazňující lichotivý tón opálení od slunce.

Další možností je rozjasňovač Max Factor Miracle Glow se dvěma odstíny – matným se třpytivými odlesky a jemným krémovým. Odstíny můžete použít samostatně i dohromady a vytvořit tak působivé efekty.

Max Factor: Všechny ženy mohou být oslnivě krásné s využitím správné dekorativní kosmetiky

Rozjasňovače Miracle Glow přináší věhlasná americká značka Max Factor, jejíž dekorativní kosmetiku používají jak umělečtí maskéři při líčení hollywoodských hvězd, tak tisíce žen po celém světě pro každodenní zdůraznění svého půvabu. Zakladatel značky Max Factor hlásal, že všechny ženy mohou být oslnivě krásné s využitím správné dekorativní kosmetiky, pomůcek a makeup dovedností. S rozjasňovači Miracle Glow to platí na 100 %!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest