Carolina Herrera Very Good Girl

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Carolina Herrera Very Good Girl

Jste ráda středem pozornosti? Toužíte zanechat v místnosti výraznou vonnou stopu? Pak svolte k obohacení vašeho života svůdnou květinově-ovocnou vůní v červeném střevíčku, jíž je Carolina Herrera Very Good Girl (2021). Toto originální dílo osloví akční ženu, otevřenou všem výzvám současného světa. A také její okolí, pro které se stane nepřehlédnutelnou.

Carolina Herrera Very Good Girl: vzrušující protiklad růže a vetiveru

Vonná řada Carolina Herrera Very Good Girl dává do popředí znepokojující kontrast sladké, láskyplné růže a dřevitého, zemitého vetiveru. Znamenitě reflektuje poznávací znamení osudové ženy: vysoké podpatky a nalíčení sexy červenou rtěnkou. Hodí se k celoročnímu, zvláště však jarnímu a letnímu využití. V hlavě ucítíte silnou vůni liči a červeného rybízu, v srdci dominantní růži, v základu pak vanilku a vetiver. Kompozici sestavili uznávaní parfémáři Quentin Bisch a Louise Turner.

Darujte parfém Very Good Girl s doprovodnou kosmetikou

Vyrábí se i dárková kazeta pro ženy, v níž je parfémovaná voda Carolina Herrera Very Good Girl doplněna shodně provoněným tělovým mlékem. Parfém darovaný s doprovodnou kosmetikou přináší hned dvojnásobnou radost a také prodlužuje trvanlivost vonného mixu. Pouvažujte, pro kterou ženu z vaší blízkosti by se mohla hodit lehce provokativní, zároveň však velmi stylová vůně Carolina Herrera Very Good Girl a objednejte ji pro ni, ať už ke konkrétní příležitosti, nebo do zásoby.

Doprava:
Platba:
Certifikace: