Carolina Herrera

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Carolina Herrera

Značka Carolina Herrera je lidem zasvěceným do světa vůní nejvíce známá nadčasovým dámským parfémem 212 NYC z roku 1997 a řadou jeho variací. Co se skrývá za trojčíslím 212? Nic jiného než telefonní předvolba newyorského Manhattanu, oblíbeného místa zakladatelky značky. Působivých parfémů Carolina Herrera je však mnohem více. Najdete mezi nimi i rozkošné letní „svěženky“, ale těžiště kolekce tvoří luxusní květinové kompozice, které dokonale zdůrazní vaše ženské kouzlo. Také moderní gentlemani si u značky Carolina Herrera vyberou svůj osobitý parfém, třeba rovněž ze série 212. Vytvořili je nejlepší parfémáři světa: Alberto Morillas, Rosendo Mateu či Ann Gottlieb. Dopřejte si vůně značky Carolina Herrera do vaší sbírky neviditelných, leč efektních doplňků!

Carolina Herrera: Uznávaná módní návrhářka

Carolina Herrera (*1939), venezuelská rodačka žijící v USA, je dokonalým ztělesněním  elegantní dámy. Nejenže sama opakovaně patřila mezi nejlépe oblékané světové celebrity, ale nabídla tuto možnost kterékoli zájemkyni. Šaty z její dílny, založené roku 1980, jsou vždy nádherné, stylové a velmi ženské. Obstojí i před zákaznicemi s mimořádně vytříbeným vkusem, k nimž náležela například Jacqueline Kennedy a její dcera Caroline, pro niž Carolina Herrera roku 1986 navrhla svatební šaty. Společnost se věnuje rovněž charitativní činnosti.

Vyhlášené parfémy značky Carolina Herrera

Od roku 1988 značka produkuje i úspěšné vůně. Její první parfém, určený ženám, byl pojmenován prostě Carolina Herrera. O tři roky později vznikla první pánská vůně Herrera for Men. Od roku 2007 jsou na trhu parfémy řady CH: smyslné a složité, ale zároveň svěží a optimistické. Populární sérií vůní je také Herrera Confidential. V současnosti se hřeje na výsluní zákaznického zájmu parfém 212 Sexy Men (2006 pánský) či dámské vůně v podobě střevíčků na vysokém podpatku, Good Girl Légère (2018) a její předchůdkyně Good Girl (2016). Společnost Carolina Herrera nabízí také doplňkovou kosmetiku: deodoranty, sprchové gely, tělové krémy, vody po holení a další produkty.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest