Carolina Herrera 212 NYC Men

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Carolina Herrera 212 NYC Men

Chcete podpořit své mužské charisma? Zabodovat v dámské společnosti? Pak by vám neměla chybět ikonická řada pánských vůní a kosmetiky Carolina Herrera 212 NYC Men, odkazující na městskou kulturu New Yorku včetně telefonní předvolby Manhattanu – 212.

Carolina Herrera 212 NYC Men: pocta New Yorku a pánská vonná legenda

Pánská toaletní voda Carolina Herrera 212 NYC Men a doprovodná, shodně provoněná kosmetika (deodorant, sprchový gel, gel na holení...) je na trhu již od roku 1999. Těší se nepřetržité oblibě mužů i žen z jejich blízkosti. Kompozici otevírá svěží zeleň, levandule, grapefruit, bergamot, koření a petitgrain. V srdci se prolínají silné tóny zázvoru, fialky, šalvěje, zeleného pepře a gardénie. Základ definuje labdanum, kadidlo, vetiver, pižmo, santalové a guajakové dřevo. Pod parfémem Carolina Herrera 212 NYC Men jsou podepsaní tři slavní tvůrci vůní: Alberto Morillas, Rosendo Mateu a Ann Gottlieb.

Podle ohlasů jedna z nejlepších vůní pro současného dynamického muže

Zkušenosti uživatelů s vůní Carolina Herrera 212 NYC Men trefně odráží tato recenze: „Jedna z nejlepších pánských vůní. Je perfektní. Koupila jsem ji jednou pro manžela a je z ní již léta nadšen. Dokonce ji občas používám já. Navíc skvěle dlouho vydrží! Kouzlo pánských aromat 212 NYC Men ještě umocníte, pokud toaletní vodu aplikujete na místa, kde můžete cítit srdeční tep. Patří mezi ně krk, zápěstí, vnitřní strana loktů nebo oblast pod koleny. Pokud chcete lehčí vůni, nastříkejte parfém do vzduchu, zhruba v úrovni hrudi, a do vzniklého oparu vstupte.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest