Carolina Herrera 212

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Carolina Herrera 212

Carolina Herrera 212 je legendární květinově-dřevitě-pižmová dámská vůně z roku 1997, která má mnoho následovnic. Tvůrcem úspěšné vonné kompozice Carolina Herrera 212 je Alberto Morillas a 212 v jejím názvu odkazuje na telefonní předvolbu Manhattanu, části stále rušného amerického velkoměsta New York.

Carolina Herrera 212: vůně městské ženy, inspirovaná New Yorkem

V horní vrstvě vás oslní pomerančový květ, bergamot a mandarinka. Něžné květinové srdce se skládá z kamélie, gardénie a lilie. Základ tvoří relaxační santalové dřevo a erotizující světlé pižmo. V rámci vonné řady Carolina Herrera 212 si můžete vybrat toaletní vodu v různých objemech, vhodnou jak doma na poličku, tak do kabelky, ale i deodorant mírnící následky zpocení. Všechny produkty spolu ladí čistým bílým designem.

Pro samostatné, odvážné, podnikavé nositelky

Optimistická vůně Carolina Herrera 212 symbolizuje zvídavost a energii mladé ženy, která si naplno užívá všech výdobytků velkoměsta. Kromě toho, že je přes den pečlivou studentkou či pracovnicí, umí to též pořádně roztočit na večerní party. Ať chcete ukázat kteroukoli svou ženskou stránku, osvědčená vůně Carolina Herrera 212 vám bude spolehlivou průvodkyní. Vždy vám přinese čistotu, mimořádnou svěžest spojenou s pocitem čerstvého osprchování a spoustu komplimentů. Vůně jako Carolina Herrera 212 podporují tvořivost a otevírají brány k úspěchům. Proto si ji určitě dopřejte!

Doprava:
Platba:
Certifikace: