Carolina Herrera Bad Boy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Carolina Herrera Bad Boy

Rád provokujete a svádíte ženy? Pak by vám určitě neměla chybět pánská vonná řada Carolina Herrera Bad Boy, lákající orientálním koženým nádechem. Toaletní voda Bad Boy se na světových trzích zjevila roku 2019 jako černý blesk z čistého nebe. Skvěle doplnila černou lodičku na vysokém podpatku – žádanou dámskou vůni Good Girl z roku 2016.

Carolina Herrera Bad Boy: troufalá řada pro „zlobivého kluka“

Toaletní vodu Carolina Herrera Bad Boy uvádí síla citrusového plodu bergamotu a černého i bílého pepře. Následuje cedrově-šalvějové srdce. Kompozici však ovládají základové tonkové boby, ambrové dřevo a kakao – hřejivé a rafinované vonné složky, jimž neodolá žádná dívka ani dáma.

Pro muže, kteří chtějí ještě více, vznikla silnější parfémovaná voda Carolina Herrera Bad Boy Le Parfum (2021). V hlavě nabízí aromatické kouřové konopí a svěží grapefruit, v srdci pikantní černý pepř a pelargonii vonnou, v základu afrodiziakální kůži a zemitý dřevitý vetiver. Vysoké napětí obou vonných doplňků odráží černý flakon ve tvaru blesku.

Pro ještě větší efekt využijte doprovodnou kosmetiku Bad Boy

Sexy pánskou vonnou řadu Carolina Herrera Bad Boy, typickou zlatě-černým provedením, doplňuje sprchový gel a deodorant pro zajištění kompletní hygieny a umocnění vonného zážitku. Vzrušující vonná řada Carolina Herrera Bad Boy přinese do vašeho života mnohé radostné chvíle – neváhejte!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest