Calvin Klein Obsession For Men

Získejte dárek dle vlastního výběru k nákupu značky nad 890 Kč a také dopravu zdarma k nákupu značky Calvin Klein nad 1190 Kč. Slevu na dopravu uvidíte v 2. kroku košíku, po výběru dopravy a platby.

Akce platí od 5. 12. do 18. 12. 2023 nebo pro prvních 450 objednávek či rozdání dárků. Dárek a dopravu zdarma lze získat pouze nákupem v e-shopu www.parfemy-elnino.cz. Možnost výběru mezi šálou a kartami platí pouze do rozdání zásob. Zákazník nemá možnost výběru barvy šály.


Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Calvin Klein Obsession For Men

Silná vůně Calvin Klein Obsession for Men s výjimečně povzbuzující směsí rostlinných extraktů, přísad a vzácných dřevitých aromat. Calvin Klein obohatil vášnivý žánr původní vůně provokujícím, ohnivým, mužským prvkem. "Muži se vždy řídili vášní – jak v práci, tak i v lásce, a mojí snahou bylo stvořit takovou vůni, jež by odrážela tuto odhodlanost a oheň." - Calvin Klein. S designerem Pierrem Dinandem stvořil Klein flakon vůně Obsession for Men, podobný ploché lahvi na alkohol s typickým uzávěrem. V roce 1987 se tento parfém od Calvina Keina stal nejlepší pánskou vůní.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest