Montblanc

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Montblanc

Značka Montblanc vznikla před 100 lety jako prodejce vysoce luxusních psacích potřeb. V současné chvíli ovšem tato značka nabízí kromě přepychových per také jedinečné a originální vůně. Jedinečnost a originalita jsou jedněmi z hlavních myšlenek této společnosti. Značka Montblanc věří, že když svým zákazníkům bude přinášet jedinečné produkty, tak i oni sami se budou cítit jedineční.

Vznik značky Montblanc

Společnost Montblanc se zrodila již na začátku 20. století. Konkrétně tedy vznikla v roce 1906 v Hamburku díky trojici mužů - Voss, Nehemias a Eberstein. Zpočátku tato německá značka vyráběla především psací potřeby nejvyšší kvality. Velmi důležitým mezníkem se stal rok 1924. Tehdy značka Montblanc uvedla na trh legendární pero „Meisterstück“. To se později stalo tím vůbec nejslavnějším a nejpoužívanějším psacím nástrojem. Mnoho let se značka Montblanc zaměřovala výhradně na velmi kvalitní psací potřeby a doplňky. Postupem času ale začaly přibývat i další nabízené produkty, kterými byly právě i velmi originální a jedinečné parfémy. V současnosti společnost Montblanc provozuje 66 obchodů po celém světě.

Jedinečné a luxusní vůně značky Montblanc

Všechny nabízené produkty značky Montblanc vznikají v limitovaných sériích. Díky tomu zákazník získává pocit jedinečnosti a výjimečnosti. Unikátní a naprosto originální jsou rovněž také všechny řady vůní Montblanc. Ty se stejně jako ostatní výrobky této značky mohou pyšnit nejvyšší kvalitou a nadčasovou elegancí. V nabídce vůní značky Montblanc naleznete oblíbené dámské i pánské vůně, zahalené do stylových a na první pohled lákavých flakonků, které si jistě zamilujete. Konkrétně tedy můžete vybírat mezi jedinečnými deodoranty, okouzlujícími sprchovými gely nebo skvostnými toaletními vodami. Stačí si pouze vybrat.

Pořiďte si i vy některou z nadčasových a elegantních vůní značky Montblanc.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest