Montblanc Starwalker

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Montblanc Starwalker

Hledáte sportovně-elegantní vonný doplněk pro muže s pevným charakterem a jasnými cíli? Nechte se oslovit prestižní řadou Montblanc Starwalker! Přepychová značka Montblanc těší svět už od roku 1906. Přináší na trh vyhledávané doplňky, zejména psací potřeby, kožené zboží, hodinky a parfémy, vše v limitovaných edicích. V roce 1924 se zrodilo legendární pero Meisterstück, nejslavnější psací nástroj všech dob. Také toaletní voda Montblanc Starwalker (2005) odráží jedno z žádaných per Montblanc. Stane se dokonalým podtržením vašeho vytříbeného stylu.

Montblanc Starwalker: neotřelá pánská vůně, z které doslova čiší luxus

Vonnou kompozici Montblanc Starwalker otevírá bambus, bergamot a mandarinka. Dřevité srdce naplňuje santal a cedr, s nimiž souzní bílé pižmo. Zázvor, jedlová pryskyřice, muškátový oříšek a zlatavá ambra pak vytvářejí harmonii trvanlivé základové vrstvy. Toaletní voda Montblanc Starwalker skvěle vynikne v jarních až podzimních dnech, tedy v teplejší části roku. Určitě uvítáte, že jemná a přitom velmi mužná vůně Montblanc Starwalker není masově rozšířená, a tak s ní zaručeně zaujmete okolí.

Univerzální vonný podpis soudobého gentlemana a někdy i dámy

Ať už potřebujete každodenní vůni do kanceláře, něco pro podporu obchodního úspěchu či rande, pánská toaletní voda Montblanc Starwalker je svou souhrou hřejivého dřeva a exotického koření vždy perfektním tahem na branku. Uživatelé si ji chválí právě pro její univerzalitu a najdou se dokonce zájemkyně z řad žen.

Doprava:
Platba:
Certifikace: