Montblanc Femme Individuelle

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Montblanc Femme Individuelle

Dopřejte si velmi ženský, orientální parfém s ovocnými a dřevitými akordy – Montblanc Femme Individuelle (2004)! Slavný parfémář Michel Almairac ho obdařil mnoha svůdnými kontrasty, když dovedně smíchal červený rybíz, oleandr, lotos, růži, ambru, vanilku a pižmo.

Montblanc Femme Individuelle: vonná řada pro individualistku

Vonný doplněk Montblanc Femme Individuelle skvěle podtrhne ženu, která je svými osobnostními rysy, postoji a způsoby chování nezávislá na skupinách a vždy trvá na svých právech. Kromě toaletní vody Montblanc Femme Individuelle je na trhu i stejnojmenné tělové mléko, které vedle jemného provonění také příjemně zvláční vaši pokožku. Pokud použijete vonný doplněk a doprovodnou kosmetiku Montblanc Femme Individuelle hned po ranním osprchování, naplní vás pocity výrazné svěžesti a sebevědomí na celý den.

Údajně jedna z nejhezčích vůní, které kdy vznikly

Značka Montblanc působí již od roku 1906, kdy vznikla v německém Hamburku jako výrobce přepychových psacích potřeb. Dnes je v povědomí světové veřejnosti i zásluhou svých poutavých parfémů. Čestné místo má mezi nimi toaletní voda Montblanc Femme Individuelle s mimořádně dlouhou výdrží, výtečná pro nezávislé soběstačné ženy, mířící vždy do centra dění. Stanete se s ní i dokonalou svůdkyní. Podle mnoha názorů je jednou z nejhezčích vůní, které kdy vznikly. A má rovněž následovníka: dámský vonný doplněk Montblanc Femme Individuelle Soul & Senses (2007) se sexy broskví, plumérií a růží v srdci.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest