Montblanc Signature

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Montblanc Signature

Tak snadno se vkrade do srdce klementinka, magnolie, ylang-ylang, pivoňka, vanilka, bílé pižmo a vzácná pryskyřice benzoe… Objevte orientálně-květinovou parfémovanou vodu Montblanc Signature – perfektní tip na podpisovou vůni současné ženy. A budete-li chtít od stejné značky i něco pro muže, určitě vás osloví aromaticko-fougerová toaletní voda Montblanc Legend. S těmito moderními parfémy, které jsou zároveň perlami designu, se v páru stanete nepřehlédnutelnými.

Montblanc Signature: jeden z vrcholů parfémové elegance

Dámská parfémovaná voda Montblanc Signature figuruje mezi předními vůněmi roku 2020. Tento orientálně-květinový, velmi ženský mix vás provede od výbušných citrusů přes něžné květiny až k afrodiziakální vanilce a pižmu. Je vonnou poctou ikonickému kalamáři a peru Montblanc, pyšní se přepychovým zlatě-bílým flakonem a nabízí univerzální využití od jara až do zimy. Vůně Montblanc Signature se na trhu objevuje i v luxusní dárkové sadě s doprovodnou kosmetikou, čímž ještě více vyniká její dárkový charakter.

Pro romantičky, které chtějí podtrhnout své ryzí ženství

Srdeční květinové vonné noty i nádherný flakon parfémované vody Montblanc Signature jsou dokonalými podněty pro snění o lásce i její naplňování. Tato výtečně promíchaná parfémovaná voda na vaší pleti vydrží i déle než 12 hodin. A pro nekonečnou potěchu oka budete chtít mít její flakonek na dohled. Není nad čím váhat.

Doprava:
Platba:
Certifikace: