Montblanc Presence

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Montblanc Presence

Dopřejte si svůdnost ambrově-kořeněné vůně Montblanc Presence (2001), kterou sestavila parfémářka Corinne Cachen. Celoroční orientální toaletní vodě Montblanc Presence vládnou utěšující noty skořice, kardamomu, zázvoru, jablka a vzácných dřev. Skvěle doladí styl muže, který chce být za každé situace středem pozornosti. Odráží v sobě um německé značky Montblanc, založené už na počátku 20. století, proslavené zejména luxusními psacími potřebami.

Montblanc Presence: sázka na jistotu pro gentlemana

Klasickou pánskou vonnou kompozici Montblanc Presence naplňuje zázvor, skořice, kardamom, bergamot, šalvěj, jablko, květina otočník, ambra, tonka, bílé pižmo, týkové a santalové dřevo. Prohřívací charakter použitých ingrediencí ji předurčuje pro chladnější roční období. Denní i večerní toaletní voda Montblanc Presence mistrovsky zdůrazňuje mužskou eleganci a smyslnost. Dodává tolik sebevědomí, že si před vámi žádná žena nebude moci být jista…

Kouzlo vůně umocní doprovodná kosmetika

K ikonické pánské toaletní vodě Montblanc Presence se vyrábí i doprovodná kosmetika. Na trh přicházejí také dárkové kazety, v nichž vůni doplňuje například balzám po holení či sprchový gel. Shodně provoněné produkty pánské kosmetické péče jsou velmi oblíbené, protože se dostanou ke každému centimetru těla, čímž vytvářejí jedinečný šarm. Vsaďte na vonnou řadu Montblanc Presence a užívejte si s ní každodenních radostí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest