Lanvin

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Lanvin

Francouzská značka Lanvin je žijící legendou ve světě vůní, které opěvují něžné ženství a vyzdvihují pravé mužství. V roce 1927 stvořila pověstný vanilkově-květinový dámský parfém Arpege, jemuž se dodnes říká Vůně Francie. Okolnosti jeho zrodu připomínají pohádku o chudé dívce, která až zázračně přišla ke štěstí. Avšak stalo se to pouze jejím přičiněním. Zakladatelka značky, Pařížanka Jeanne-Marie Lanvin (1867–1946), pocházela z 11 sourozenců a nepříznivých rodinných poměrů. Talentovaná dívka se ale vypracovala šitím klobouků a pak i modelů pro milovanou dceru Marie-Blanche. Díky svým obchodním a vizionářským vlohám postupně vybudovala módní impérium Lanvin s bohatou klientelou a věhlasem. Součástí jeho sortimentu jsou dosud i pánské oděvy, kožichy, přepychové spodní prádlo a dekorativní předměty.

Lanvin: Pravý francouzský šarm

Když začala francouzská módní značka Lanvin v roce 1924 produkovat také dámské a pánské parfémy, ukázalo se, že je to velmi šťastný krok. Charismatické vůně Lanvin postupně získaly mnoho příznivců. Mezi parfémáře angažované značkou Lanvin patří Anne Flipo, Fabrice Pellegrin, Alberto Morillas, Christophe Raynaud, Francis Kurkdjian či Honorine Blanc. Ve 21. století značku Lanvin oživil nový kreativní ředitel Alber Elbaz, úspěšně rozvíjející dědictví zakladatelky. Nechte se okouzlit pravým francouzským šarmem, který už po generace vyzařují vůně značky Lanvin.

Slavné parfémy značky Lanvin

Vonná romance Lanvin se začala rozvíjet prostřednictvím dámské kompozice My Sin. Legendární parfém Lanvin Arpege, jenž se dočkal celosvětového mega úspěchu i zdařilé modernizace v roce 1993, následovaly další vynikající parfémy, dnes s pevným místem v historii. Mezi nejznámější náleží L’Homme pro muže (1997) a Éclat D’Arpege pro ženy (2002), s nímž se pojí nové, letní či limitované edice. Romanticky založené mladé dámy 21. století oslovují parfémy Rumeur (2006), Jeanne Lanvin (2008), Marry Me (2010) či Modern Princess Eau Sensuelle (2018) s dominantní vůní pižma a pivoňky. Která ze svůdných vůní Lanvin ozdobí váš toaletní stolek?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest