Lanvin Arpege

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lanvin Arpege

Říká se, že v časech nejistoty nebo přesycenosti vůněmi se máme vrátit k Lanvin Arpege, abychom si připomněli, jaký má být správný parfém… Lanvin Arpege je jedna z nejslavnějších aldehydových vůní a zároveň jedna z mála v této kategorii, která uchvacuje i ženy 21. století. Kořeny francouzské vůně Lanvin Arpege sahají k roku 1927. V roce 1993 byla zmodernizována a roku 2009 získala nový, přepychový design. Zlatě-černé balení dámské parfémované vody Lanvin Arpege zdobí postavy matky a dcery, symbolizující mateřskou lásku.

Lanvin Arpege: odraz pravého francouzského šarmu

Bohaté složení Lanvin Arpege uvádí bergamot, broskev, konvalinka, aldehydy, zimolez a neroli. Květinová náruč srdce zahrnuje kosatec, konvalinku, jasmín, ylang-ylang, růži, koriandr, lilii, kamélii a pelargonii. Trvanlivý základ vytváří pačuli, ambra, vetiver, santalové dřevo, vanilka, pižmo a pryskyřice benzoe. Podle letitých zkušeností uživatelek jsou v celé směsi Lanvin Arpege nejvýraznější mýdlové aldehydy, něžné konvalinky, sytý jasmín a elegantní santal.

Lanvin Arpege versus Lanvin Éclat D’Arpege

Legendární vůni Lanvin Arpege z roku 1927 se dodnes říká Vůně Francie. Jeanne Lanvin s ní úspěšně konkurovala parfému Chanel No.5. V původní receptuře Arpege dominují aldehydy a květiny, rozpoznatelná je broskev, růže či benzoe. Avšak pokud upřednostňujete modernější kompozice, bude pro vás vhodnější parfémovaná voda Lanvin Éclat D’Arpege (2002), které vládne omamný šeřík, svěží čaj a sytá pivoňka. I tento francouzský parfémový bestseller si můžete objednat na našich stránkách.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest