Lanvin L´Homme Sport

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lanvin L´Homme Sport

Jiskřivá sportovně-elegantní toaletní voda Lanvin L´Homme Sport byla světové veřejnosti představena v roce 2009 a od té doby nepřetržitě sbírá vavříny. Její tváří se stal španělský tenista Rafael Nadal, jakožto odraz mládí, energie a vitality. Francouzská značka Lanvin, známá svou parfémovou tvorbou už od 20. let 20. století, pro ni uchystala atraktivní modrý flakon se stříbrným uzávěrem. Že už ho vidíte na své poličce nebo nočním stolku?

Lanvin L´Homme Sport: od amalfi citronu přes levanduli k dubovému mechu

Už první minuty působení vonného mixu Lanvin L´Homme Sport vás nenechají chladným: vychutnáte si během nich bergamot, petitgrain, amalfský citron a čerstvě namletý pepř. Poté vám na hodinu až dvě rozbuší srdce parfémové srdce L´Homme Sport s bylinnou svěžestí levandule a šalvěje. V dalších hodinách ovládne vaši vonnou stopu trvanlivý základ, a to notami pižma, dubového mechu a listu indonéského pačuli. Všechny složky dohromady se spolehlivě postarají o výrazné pozvednutí vašeho mužského šarmu a sebevědomí.

K nadčasové toaletní vodě patří i pánská kosmetika

Výrobky z řady Lanvin L´Homme Sport, konkrétně toaletní voda, sprchový gel a balzám po holení, jsou dostupné i v dárkové kazetě. Vůni a kosmetiku v praktických 100ml baleních zdobí tmavě modrý design. Společným působením několika produktů docílíte žádoucího vrstvení neodolatelné kompozice Lanvin L´Homme Sport. Všichni sportovně založení muži uvítají takový dárek ke každodennímu využití, tak se nechte inspirovat!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest