Lanvin Marry Me!

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lanvin Marry Me!

Už od roku 2010 křičí do světa parfémová značka Lanvin Marry Me! – Vezmi si mě! Můžete vyzkoušet doslova na své kůži, zda bude toto poselství parfémované vody se svůdnou mašlí vyslyšeno. O lásce stvrzené svatbou jako ze žurnálu, na níž zazáří dlouhými bílými šaty a náručí plnou voňavých květin, sní většina žen. S parfémovanou vodou Lanvin Marry Me! se vaše představy brzy mohou stát hmatatelnou realitou.

Lanvin Marry Me! Vůně lásky, snění a smyslnosti

Vzrušující parfémovanou vodu Lanvin Marry Me! otevírá sladká, šťavnatá broskev, jíž vytváří skvělý kontrast hořký pomeranč a květina frézie. Květinové je i srdce, v němž se vyjímá sytý jasmín, magnolie a růže. Trvanlivý základ naplňuje ambra, pižmo a virginské cedrové dřevo. Na trhu se objevila také velmi ženská dárková sada, v níž parfémovanou vodu Lanvin Marry Me! doplňuje shodně provoněný sprchový gel a tělové mléko.

Jak se tento parfém odráží v hodnocení uživatelek?

Lanvin Marry Me! se do srdcí žen zapisuje jako zajímavá, trvanlivá a cenově přiměřená vůně plná květin, která umí za každé situace zvednout náladu. Na oblečení údajně voní ještě druhý den, hodí se k celoročnímu nošení a pro všechny věkové kategorie. Plusové body sbírá i flakonek parfémované vody Lanvin Marry Me! Katka uvádí: „Moje nejoblíbenější vůně, která ve mně vyvolává krásné vzpomínky. Manžel ji miluje – i v něm ty vzpomínky vyvolává. Je velmi specifická, zpočátku ostřejší, rozvoní se do ovocných tónů a vydrží dlouho.“ K tomu jistě nemusíme nic dodávat…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest