Lanvin Oxygene

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lanvin Oxygene

Připravte se na osvěžující vůni, která vás unese do květinového ráje! Oxygene od Lanvin je dokonalou volbou pro všechny dámy, které hledají svěží, lehkou a příjemnou vůni, ideální pro každou příležitost. Autorem výjimečné vonné kompozice Lanvin Oxygene z roku 2000 je mistr parfémář Alberto Morillas.

Lanvin Oxygene: oslnivý bílý pepř, růže a santalové dřevo

Svěží svrchní tóny indického bílého pepře a bergamotu zahrají první housle a připraví vaše smysly na následující vůně. Poté se dostaví prostřední tóny mléka, gardenie a růže, které dovedou vaše myšlenky a cítění do růžové zahrady plné květinové rozkoše. Nakonec se objeví trvanlivé tóny pižma, kosatce a bílého santalového dřeva pro nádech smyslnosti. Dle ohlasů Lanvin Oxygene voní čistě, mladistvě a má uklidňující účinky. Je dobrým protipólem těžších parfémů, k vystřídání dle nálady.

Deodorant – praktický doplněk parfémované vody

Pokud chcete využít květinově-akvatický vonný mix Oxygene na maximum, počíhejte si na dárkové balení, které obsahuje parfémovanou vodu a deodorant. Parfémovaná voda je ideální pro speciální příležitosti, například večerní party nebo romantická rande, zatímco deodorant vám poskytne svěžest a ochranu před nepříjemným zápachem po celý den. A co je nejlepší na použití deodorantu? Můžete ho aplikovat kdekoli, kdykoli! Takže pokud se chystáte na sportovní aktivitu, pracovní schůzku nebo se prostě jen chcete cítit dobře, deodorant vám poskytne potřebnou ochranu. Není nač čekat. Užijte si neodolatelné vůně Oxygene od legendární francouzské značky Lanvin a s ní i kralování v květinové říši.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest