Lamborghini Sportivo

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Lamborghini Sportivo

Temperamentní červení přímo září kosmetika Lamborghini Sportivo pro moderního akčního muže. Základem řady je dřevitě-kořeněná toaletní voda s převahou pomeranče, dostupná v různých velikostech i v dárkové kazetě se sprchovým gelem a balzámem po holení.

Lamborghini Sportivo: mužná vůně hořkého pomeranče

Kompozice Lamborghini Sportivo je plná odvahy a houževnatosti. Horní vrstvu tvoří kardamom, celkově dominantní hořký pomeranč a pimento. V srdci se vyjímá příjemně nasládlá levandule, bylinná nota šalvěje a povzbuzující černý čaj. Závěr patří labdanu, bílému cedrovému dřevu a vetiveru. Vůně Lamborghini Sportivo vstoupila na trh v černém obalu již roku 2012 a postupně prošla modernizací designu, s důrazem na vášnivé rudé tóny. Na flakonku nechybí ani logo značky s typickým zuřícím býkem, dnes ve stříbřitém provedení.

Pro ty, jimž zrychluje tep pohled na sportovní vůz Lamborghini

Pokud vás nenechají v klidu rychlé luxusní vozy Lamborghini, i vůně a kosmetika značky Lamborghini budou ty pravé. S řadou Sportivo vyniknete hlavně během jarních až podzimních dnů, do nichž se také soustřeďuje nejvíce sportovních akcí. Používáním aromaticky sladěné kosmetiky Lamborghini Sportivo dosáhnete mimořádného sex-appealu. Dodá vám takovou porci sebevědomí, že si před vámi žádná žena nebude moci být jistá. Aplikujte vonný mix na pulzní body pokožky, například za uši, na zápěstí, loketní jamky a dolní část krku. Nechte jej volně zaschnout na vzduchu. Netřete, aby se vonná skladba neporušila.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest